Avent, Niplette SCF 152/01, 1 sztuka

Marka: AVENT

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

141,33

O produkcie: Avent, Niplette SCF 152/01, 1 sztuka

100011892

Opis

Prosty i skuteczny sposób na wklęsłe brodawki sutkowe Niplette pomaga mamom karmiącym piersią z płaskimi lub wklęsłymi brodawkami sutkowymi. To wyjątkowy i rewolucyjny przyrząd do bezoperacyjnej korekcji. Jest łatwy w użyciu i zapewnia trwałe rezultaty. Efekt korekcji można uzyskać już po kilku tygodniach stosowania.

Właściwości

Avent Niplette to urządzenie, które pozwala na wygodne karmienie piersią bez konieczności przeprowadzania inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Sprawia, że problem płaskich lub wklęsłych brodawek (dotyczący ok. 10% kobiet*) staje się mniej uciążliwy. Produkt pozwala zniwelować stres i obawy związane z brakiem możliwości podania dziecku naturalnego pokarmu. Pomaga przywrócić odpowiednie działanie brodawek i karmić niemowlę mlekiem mamy. Efekt korekcji da się uzyskać już po kilku tygodniach stosowania urządzenia. Jeśli po zakończeniu karmienia piersią brodawki wrócą do swojego poprzedniego kształtu, można wrócić do doraźnego stosowania wyrobu.

Produkt Avent Niplette wykonano z polipropylenu. W skład zestawu wchodzą 2 przezroczyste pojemniki w kształcie naparstka z uszczelką, które przymocowano do zaworu i tłoka strzykawki oraz 2 jednorazowe wkładki laktacyjne. Urządzenie jest proste w obsłudze i łatwe w czyszczeniu. Można myć je w gorącej wodzie z dodatkiem płynu do naczyń. Dyskretny kształt produktu sprawia, że pozostaje niewidoczny pod ubraniem.

Skuteczność produktu potwierdzają badania kliniczne*. Testy udowodniły, że przy regularnym stosowaniu Niplette można uzyskać trwałą korekcję płaskich lub wklęsłych brodawek sutkowych, zarówno wykształconych w okresie dojrzewania, jak i na skutek operacji zmniejszenia piersi. Kobiety uczestniczące z badaniu, które nie przeszły takiej operacji, mogły karmić piersią. Efekt stałej korekcji przeważnie da się uzyskać przy regularnym stosowaniu przez okres 1-3 miesięcy.

Jak działa Avent Niplette?

Urządzenie Avent Niplette pomaga kobietom karmiącym piersią poradzić sobie z płaskimi lub wklęsłymi brodawkami.

Jak stosować Avent Niplette?

Nałóż pojemnik na otoczkę brodawki sutkowej i przytrzymaj jedną ręką. Drugą ręką naciśnij tłok strzykawki w celu zlikwidowania próżni i wyciągnięcia brodawki. Dostosuj w odpowiedni sposób siłę zasysania. Po wyciągnięciu sutka odłącz strzykawkę od zaworu i schowaj urządzenie pod bielizną. Noś przez 8 godzin w dzień lub w nocy.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Avent Niplette?

Urządzenie nie sprawdzi się przy pełnym wypływie mleka. Produkt Niplette należy stosować jeszcze na etapie starania się o dziecko. Wyrobu można też używać w czasie pierwszych 6 miesięcy ciąży, o ile piersi nie są zbyt wrażliwe. Pozwoli to uzyskać trwałą korekcję. Po narodzinach warto sięgać po Niplette przed każdym karmieniem i nakładać produkt na kilka minut.

*https://www.philips.pl/c-p/SCF152_02/avent-niplettetm


Jak stosować

Załóż pojemnik na otoczkę brodawki sutkowej i przytrzymaj go jedną ręką. Drugą ręką naciśnij na tłok 5-mililitrowej strzykawki, aby zlikwidować próżnię i wyciągnąć brodawkę. Możesz kontrolować siłę zasysania. Po wyciągnięciu sutka odłącz strzykawkę od zaworu, a Niplette dyskretnie schowaj pod biustonoszem.

Producent

Avent

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.