Axe

  (9)

Axe to znana marka kosmetyków dla mężczyzn, która powstała w 1983 roku we Francji. Obecnie firma należąca do koncernu Unilever dostarcza swoje produkty do ponad 90 państw na całym świecie. Asortyment kosmetyków Axe obejmuje m.in. dezodoranty, antyperspiranty oraz żele pod prysznic.

Sortuj według

Kosmetyki Axe – sprawdzony wybór tysięcy mężczyzn z całego świata

Kosmetyki dla mężczyzn Axe to odpowiedź na potrzeby mężczyzn, którym zależy na świeżości, komforcie i potężnej dawce energii przez cały dzień. Inspiracją do stworzenia tych produktów stał się wizerunek mężczyzny o naturze indywidualisty, który nie boi się wyrażać swoich pragnień, jest odważny i pokazuje, jak smakuje życie na własnych warunkach. Axe zachęca mężczyzn do tego, by w każdej sytuacji pozostawali sobą i nigdy nie zapominali o pełni możliwości, jaka drzemie w każdym z nich.

Axe od wielu lat stara się tworzyć wysokiej jakości kosmetyki, które będą podkreślać męską oryginalność i indywidualizm, a zarazem będą im rozbudzać w nich charyzmę, przebojowość i niezwykły urok osobisty. Z tego powodu kosmetyki Axe imponują nietuzinkowym połączeniem starannie dobranych składników aktywnych i świeżych, pobudzających zapachów, które utrzymują się na skórze przez długi czas.

Axe – kosmetyki, które nigdy Cię nie zawiodą i będą towarzyszyć w każdej sytuacji

Marzeniem każdego mężczyzny jest to, by czuć się świeżo i komfortowo od pierwszych chwil po przebudzeniu aż po późny wieczór. Aby tak mogło się stać, marka Axe opracowała duży wybór antyperspirantów i dezodorantów w aerozolu, które chronią przed nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin, a do tego pozostawiają na skórze delikatny, zmysłowy aromat. W podobnej nucie zapachowej utrzymane są żele pod prysznic dla mężczyzn Axe, które z jednej strony oczyszczają skórę z zanieczyszczeń, a z drugiej przynoszą Panom przyjemne uczucie orzeźwienia i relaksu.

Na szczególną uwagę zasługuje linia żeli pod prysznic Axe opartych na unikalnej technologii z dodatkiem prebiotyków, które wspierają odbudowę płaszcza hydrolipidowego i naturalnej bariery ochronnej skóry, a także przywracają równowagę mikroflory bakteryjnej i pomagają utrzymać odpowiednie pH skóry.

Zapoznaj się z pełną ofertą kosmetyków Axe.