B-PAC

  (3)

B-PAC to linia suplementów diety dla miłośników aktywnego trybu życia, stworzona przez polską firmę AronPharma. Produkty bazują na innowacyjnych formułach, bogatych w liczne składniki aktywne pochodzenia naturalnego – witaminy, wyciągi roślinne, adaptogeny, składniki mineralne i probiotyki.

Sortuj według

  Suplementy diety B-PAC – dobra forma zaczyna się od dobrej diety

  AronPharma jest jedną z najprężniej rozwijających się polskich marek suplementów diety, która stawia na moc płynącą wprost z natury. Firma założona w 2018 roku w Trójmieście od wielu lat z powodzeniem łączy sprawdzone, skuteczne receptury z wysokim zaawansowaniem technologicznym, czego najlepszym przykładem jest linia suplementów diety B-PAC. Produkty te skierowane są przede wszystkim do sportowców oraz osób dbających o dobre zdrowie.

  Suplementy diety B-PAC stanowią efekt wieloletnich prac badawczych, rozwojowych i produkcyjnych, przeprowadzanych w ścisłej współpracy z doświadczonymi specjalistami z zakresu dietetyki oraz technologii żywności i żywienia. Umiejętne połączenie wszystkich tych elementów sprawia, że produkty B-PAC są w pełni dopasowane do potrzeb miłośników aktywnych trybu życia.

  B-PAC – suplementy diety, które zadbają o Twoje ciało i umysł

  Niezaprzeczalnym atutem suplementów diety B-PAC jest fakt, że ich formuły nie zawierają żadnych konserwantów, sztucznych barwników i innych zbędnych składników, które mogłyby obciążać organizm sportowca. Ich skład bazuje na precyzyjnie dobranych składnikach aktywnych, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu nawet w sytuacji dużego obciążenia fizycznego. Wśród tych składników, które pojawiają się tu najczęściej, wymienić należy:

  • Witaminy i minerały, w tym witamina C, D, B12, potas oraz magnez;
  • Wyciągi roślinne (np. z owoców aronii i cierpkiej wiśni), które stanowią cenne źródło polifenoli oraz antocyjanów;
  • Węglowodany;
  • MCT (średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe), które stanowią łatwo przyswajalne źródło energii dla sportowców.

  Chcesz uzupełnić codzienną dietę o witaminy, minerały i wyciągi roślinne, które uzupełnią dietę przy niedoborach substancji odżywczych? Zobacz, jakie preparaty posiada marka B-PAC w swoim asortymencie.