Bamboolove

  (9)

Bamboolove to marka specjalizująca się w produkcji akcesoriów higienicznych dla niemowląt wykonanych z naturalnych, biodegradowalnych surowców. Firma skupia się na tym, by ograniczyć ilość odpadów wynikających ze stosowania tradycyjnych pieluch z dodatkiem plastiku.

Sortuj według

Pieluchy i chusteczki higieniczne Bamboolove

Bamboolove produkuje pieluchy jednorazowe w różnych rozmiarach. W swojej ofercie ma również inne akcesoria higieniczne dla niemowląt. Wśród nich warto wyróżnić chusteczki nawilżane dla dzieci z bambusa i pieluchomajtki z włóknem bambusowym. Do najważniejszych produktów tej marki należą Bamboolove jednorazowe pieluszki bambusowe rozmiar S, M i L. Wyroby te cechują się naturalnym składem i możliwością wchłaniania dużej ilości płynów. Powstały z miękkim włókien przyjaznych dla skóry dziecka. Pieluchy i chusteczki higieniczne Bamboolove są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Chusteczki higieniczne Bamboolove zostały w 99,3% nasączone wodą. Mają czysty skład bez sztucznych substancji zapachowych. Pomagają oczyścić skórę dziecka. Zachowują wilgoć przez długi czas, a jednocześnie nie tworzą środowiska sprzyjającego rozwojowi bakterii. Produkty te są przeznaczone do stosowania zarówno na co dzień, jak i podczas podróży lub spaceru. Marka sugeruje używanie ich do mycia rąk lub oczyszczania skóry po zmianie pieluszki. Chusteczki Bamboolove umieszczono w opakowaniu z praktycznym zamknięciem.

Hipoalergiczne, bambusowe pieluchy od Bamboolove

Marka Bamboolove oferuje hipoalergiczne, biodegradowalne wyroby wolne od chloru i innych substancji drażniących, w tym środków zapachowych i alkoholu. Powstają przede wszystkim z bambusa, który jest odpowiedni dla niemowląt z wrażliwą skórą. Roślina ta rośnie bardzo szybko, dzięki czemu generuje nawet 30% więcej tlenu niż inne gatunki. Do jej uprawy nie są potrzebne pestycydy i sztuczne nawozy.

Bambus jest wykorzystywany do tworzenia zarówno warstwy wierzchniej, jak i wyściółki pieluch Bamboolove. Pieluchy i pieluchomajtki dla dzieci, chusteczki i inne akcesoria dla niemowląt Bamboolove przechodzą testy dermatologiczne. Nie są jednak testowane na zwierzętach. Nie zawierają też składników, które są poddawane tego typu praktykom. Niektóre wyroby Bamboolove dostępne w Dr. Max mogą być stosowane także u noworodków od 1. dnia życia.