Herbaria Banfi

  (7)

Herbaria Banfi to węgierska marka słynąca przede wszystkim z produkcji wcierek do skóry głowy. Ma ponad 60-letnie doświadczenie w produkcji wyrobów na bazie ziół. Preparaty Herbaria Banfi zawierają składniki znane od dziesięcioleci, używane w medycynie ludowej.

Sortuj według

  Wcierki do włosów Herbaria Banfi na bazie ziół

  Marka Herbaria Banfi oferuje wcierki do skóry głowy z dodatkiem alkoholu, a także produkty bezalkoholowe. Kosmetyki te zawierają składniki, które wspierają wzrost włosów oraz nawilżenie i regenerację skóry głowy. Wyroby marki Herbaria Banfi można stosować zarówno przed, jak i po myciu włosów. Producent oferuje też specjalną linię preparatów do kosmyków suchych, zniszczonych i farbowanych. Kosmetyki te mogą być stosowane również w przypadku problemu nadmiernego przetłuszczania się skóry głowy.

  • Flagowym wyrobem tej marki jest wzmacniająca wcierka klasyczna do skóry głowy Herbaria Banfi. Preparat ten nie zawiera silikonów i parabenów. Ma prosty skład, który obejmuje wyciągi roślinne tłoczone pod ciśnieniem i filtrowane. Może być stosowany w przypadku wszystkich rodzajów włosów, a także przy problemie wypadania.
  • Herbaria Banfi oferuje też szampony do włosów. Są one polecane osobom, które borykają się z przetłuszczaniem włosów. Mogą być wykorzystywane do przygotowania włosów do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych. Wyroby te mają naturalny skład. Produkty Herbaria Banfi nie są testowane na zwierzętach.

  Kosmetyki Herbaria Banfi o bogatych składach

  W skład preparatów marki Herbaria Banfi dwchodzą składniki nawilżające i regenerujące. To ekstrakty roślinne, niacynamid, pantenol czy keratyna. Wiele preparatów wzbogacono też witaminami i wyciągami, które pomagają ograniczyć namnażanie się grzybów oraz bakterii. Składniki zawarte w produktach Herbaria Banfi mają za zadanie pobudzić krążenie krwi w skórze głowy, a co za tym idzie – poprawić poziom dotlenienia cebulek włosowych. W niektórych wcierkach do skóry głowy Herbaria Banfi zastosowano dodatkowe składniki, które mają za zadanie delikatnie podrażnić skórę głowy w celu poprawy mikrokrążenia krwi. To m.in. kofeina czy ekstrakt z gorczycy i chrzanu.