Bańki bezogniowe akupunkturowe Jian Shen Guan, gumowe, 4 sztuki

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

30,43

O produkcie: Bańki bezogniowe akupunkturowe Jian Shen Guan, gumowe, 4 sztuki

100007484

Opis

Gumowe bezogniowe bańki akupunkturowe Jian Shen Guan, to wyrób medyczny, który posiada badania w zakresie działań uczulających i drażniących.

Właściwości

Bańki stosowane są do leczenia wielu chorób i dolegliwości takich jak: infekcje, przeziębienia, astma, nadciśnienie tętnicze, dolegliwości żołądkowe, impotencja, prostata, czyraki, hemoroidy, schorzenia stawów, bóle mięśniowe, stany zapalne ścięgien i inne.Inne zastosowanie: do usuwania obcych ciał, pasożytów skóry (np. kleszczy), pozostałości jadu po ukąszeniu owadów i węży.

Jak stosować

  • Wystarczy przystawić tylko jedną bańkę, ale w ściśle określonym punkcie, tzw. punkcie akupunkturowym.Nie wymaga to pomocy drugiej osoby.
  • Wystarczy chwycić bańkę oburącz trzymając palcami wskazującymi i środkowymi za dolną jej krawędź, a kciukami naciskając szczyt, lekko przycisnąć do ciała, cofnąć palce i zwolnić ucisk kciuków.
  • W zależności od stopnia zgniecenia - przyssie się ona do ciała mocniej lub słabiej.
  • Aby usunąć bańkę, trzeba lekko nacisnąć skórę przy jej krawędzi
  • .Gumowe bańki można stawiać co drugi dzień na 15-20 minut.
  • Cała kuracja powinna obejmować 10 zabiegów.

Przeznaczenie

W tradycji chińskiej bańki stosowane są do leczenia wielu poważnych chorób i dolegliwości takich jak astma, nadciśnienie tętnicze, dolegliwości żołądkowe, impotencja, prostata, czyraki, hemoroidy, schorzenia stawów i innych. Bańki stosuje się również do usuwania obcych ciał, pasożytów skóry (np. kleszcze), pozostałości jadu po ukąszeniu owadów i węży. Przy użyciu baniek leczy się również infekcje i przeziębienia.

Ostrzeżenia

Należy dokładnie zapoznać się z dołaczoną instrukcją użytkowania oraz broszurą informacyjną i przestrzegać podstawowych zasad bezpieczenstwa. nie należy stosować w przypadku ostrych stanów chorobowych zamiast interwencji lekarza i wymaganej diagnozy oraz terapii.

Producent

BEIJING JIALI RUBBER MANUFACTUR.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.