Be Slim Aquaminum, suplement diety, 30 tabletek powlekanych

Suplement diety zawiera ekstrakty z pokrzywy, zielonej herbaty, winorośli.

Dostępny
17,95

O produkcie: Be Slim Aquaminum, suplement diety, 30 tabletek powlekanych

100007842

Opis

Be Slim Aqaminum to suplement diety, którego składniki pomagają usunąć nadmiar wody z organizmu i ułatwiają kontrolę wagi ciała, wspomagają procesy metaboliczne oraz walkę z cellulitem.

Właściwości

Formuła suplementu diety Be Slim Aquaminum bazuje na starannie dobranych wyciągach roślinnych, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu osób dążących do redukcji masy ciała. W roślinnej formule produktu znajduje się ekstrakt z ziela pokrzywy, ekstrakt z liści zielonej herbaty i ekstrakt z owoców winorośli właściwej. Skład preparatu Be Slim Aquaminum jest również wzbogacony o ekstrakt z korzenia mniszka, ekstrakt z liści morszczynu pęcherzykowatego oraz ekstrakt z owoców opuncji figowej.

  • Pokrzywa pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji nerek. Wpływa pozytywnie na siły witalne organizmu. Ponadto wykazuje działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne. Takie właściwości pokrzywy są związane z jej bogatym składem chemicznym. Dostarcza witaminy, kwasy organiczne, karotenoidy, flawonoidy, garbniki i kwasy tłuszczowe.
  • Zielona herbata zawiera polifenole, dzięki czemu wspomaga ochronę antyoksydacyjną DNA, białek i lipidów. Wspiera również właściwy metabolizm tłuszczów. Przyczynia się też do utrzymania właściwego stężenia cholesterolu. Dodatkowo wspomaga zachowanie odpowiedniego ciśnienia krwi.
  • Winorośl jest źródłem proantycyjanidyn. Wspiera organizm w walce z cellulitem.
  • Mniszek wykazuje właściwości przeciwutleniające i pomaga w ochronie organizmu przed procesami antyoksydacyjnymi.
  • Morszczyn pęcherzykowaty wspiera kontrolowanie masy ciała i ułatwia redukowanie zbędnych kilogramów. Pomaga utrzymać odpowiedni metabolizm energetyczny.
  • Opuncja wspomaga zachowanie prawidłowego metabolizmu tłuszczów i utrzymanie odpowiedniego poziomu glukozy. Przyczynia się też do lepszej kontroli apetytu i wspiera odchudzanie.

Suplement diety ma postać doustnych tabletek powlekanych.

Jak działa Be Slim Aquaminum?

Składniki zawarte w suplemencie diety Be Slim Aquaminum pomagają usuwać nadmiar wody z organizmu. Ułatwiają kontrolowanie masy ciała. Wspierają procesy metaboliczne i przyczyniają się do zwalczenia cellitu.

Jak stosować Be Slim Aquaminum?

Spożywaj 1 tabletkę suplementu diety Be Slim Aquaminum 1 raz dziennie. Pamiętaj, aby nie przekraczać rekomendowanej dobowej ilości produktu.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Be Slim Aquaminum?

Zrezygnuj ze stosowania suplementu diety, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Ponadto produkt nie jest odpowiedni dla osób uczulonych na którykolwiek składnik preparatu.

Czy Be Slim Aquaminum ma skutki uboczne?

Nie ma informacji na temat ewentualnych skutków ubocznych występujących u osób spożywających suplement diety.


Tabela

Składniki Zawartość w 1 tabletce
Wyciąg z ziela pokrzywy
w przeliczeniu na suszone ziele pokrzywy
150 mg
900 mg
Wyciąg z liści zielonej herbaty
w przeliczeniu na suszoną zieloną herbatę
zawierający 45% polifenoli
100 mg
500 mg
45 mg
Wyciąg z owoców winorośli właściwej (DER 100:1)
w przeliczeniu na suszone owoce winorośli właściwej
zawierający oligoproantycyjanidyny
80 mg
8000 mg
76 mg
Wyciąg z korzenia mniszka
w przeliczeniu na suszony korzeń mniszka
80 mg
320 mg
Wyciąg z liści morszczynu pęcherzykowatego
w przeliczeniu na suszone liście morszczynu
zawierający: jod (33%*RWS)
50 mg
275 mg
50 µg
Wyciąg z owoców opuncji figowej
w przeliczeniu na suszone owoce opuncji figowej
25 mg
500 mg

Skład

Składniki: celuloza (substancja wypełniająca); wyciąg z pokrzywy, wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z owoców winorośli, wyciąg z mniszka, wyciąg z morszczynu, wyciąg z opuncji figowej, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca); sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowiona (substancja wypełniająca); sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (substancja glazurująca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), glikol polietylenowy, guma arabska, poliwinylopirolidon, kwasy tłuszczowe (substancja glazurująca)

Jak stosować

Stosować doustnie, popijając odpowiednią ilością wody.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka.

Przeznaczenie

Preparat Be Slim Aqaminum został stworzony aby ułatwić usuwanie nadmiaru wody z organizmu oraz dla wsparcia procesów metabolicznych i walki z cellulitem.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących.

Waga

Masa netto 19 g (30 tabletek).

Producent

Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.