Bebi Kids

  (4)

Bebi Kids to marka należąca do firmy Barwa Cosmetics założonej w 1949 roku. Zajmuje się produkcją preparatów dla dzieci i osób dorosłych z wrażliwą skórą. Niektóre z tych wyrobów mogą być stosowane już od 1. dnia życia. Barwa Cosmetics unika stosowania parabenów i SLS.

Sortuj według

  Naturalne kosmetyki Bebi Kids dla najmłodszych

  Bebi Kids oferuje preparaty stworzone z myślą o dzieciach. Wśród nich znaleźć można środki czystości do pielęgnacji skóry delikatnej i wrażliwej. To przede wszystkim mydełka toaletowe do codziennych kąpieli o wyłącznie roślinnej bazie – Barwa Cosmetics nie stosuje tłuszczów zwierzęcych od 2004 roku. Marka Bebi Kids oferuje również płyny do mycia od 1. roku życia oraz szampony. To kosmetyki dostępne w wersji 2w1, o pięknym zapachu i delikatnej formule.

  Szampony dla dzieci i niemowląt Bebi Kids dostępne w Dr. Max nie powodują uczucia szczypania i pieczenia w kontakcie z oczami. Mają owocowe zapachy – jagodowy, truskawkowy, pomarańczowy czy gumy balonowej. Kompozycje zapachowe są jednak bezpieczne dla dzieci. Bebi Kids szampon i płyn do kąpieli dla dzieci 2w1 Jagodazawiera aż 95% składników naturalnych. Ma neutralne pH i przeszedł testy dermatologiczne. W swoich szamponach marka stosuje m.in. łagodzący pantenol i substancje, które pomagają zapobiec plątaniu się włosów. Kosmetyki te mogą być używane również jako żel do mycia i płyn do kąpieli.

  Hipoalergiczne preparaty do prania Bebi Kids

  Marka oferuje również produkty do prania ubrań i pościeli. To specjalne płatki mydlane i płyny. Pomagają one pozbyć się zabrudzeń z tkanin, jednocześnie nie powodując podrażnienia skóry dziecka, z którą styka się materiał.

  • Wyroby te bazują na naturalnych składnikach, które nie zagrażają zdrowiu maluchów. Wyroby Bebi Kids są pozbawione substancji o wysokim potencjalne alergizującym. Bazują na naturalnych, bezpiecznych składnikach.
  • To produkty wolne od detergentów, barwników i sztucznych kompozycji zapachowych. Kosmetyki i środki czystości tej marki są hipoalergiczne. Mogą być stosowane u dzieci z tendencją do powstawania zmian uczuleniowych na skórze.
  • Produkty Bebi Kids są wegańskie. Nie zawierają substancji pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach. Preparaty Bebi Kids mają przystępne ceny, zależne od przeznaczenia wyrobu.