BeBIO Ewa Chodakowska

  (57)

beBIO Ewa Chodakowska to polska marka kosmetyków naturalnych, której producentem jest firma beBIO Active Cosmetiqs Mind Network, założona przez Ewę Chodakowską. W ofercie marki znaleźć można kosmetyki odpowiednie do codziennej pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, w tym m.in. kremy i balsamy do ciała.

Sortuj według

Kosmetyki beBIO Ewa Chodakowska – naturalne, wegańskie i bezpieczne dla planety

Zdaniem założycielki beBIO Ewa Chodakowska wszystkie kosmetyki do ciała, mają ogromne znaczenie dla naszej skóry i wpływają na jej kondycję. Z tego powodu wśród proponowanych przez nią kosmetyków można znaleźć wyłącznie takie, których formuły bazują na składnikach delikatnych, łagodnych i przyjaznych dla skóry. Każdy z nich zawiera co najmniej 99% składników pochodzenia naturalnego, które nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach, co potwierdzają certyfikaty PETA CrueltyFree oraz Viva!.

W trosce o dobro otaczającego nas środowiska naturalnego do produkcji kosmetyków beBIO Ewa Chodakowska używana jest wyłącznie woda dejonizowana, z której usunięto obce jony. Co więcej, wszystkie opakowania produktów marki beBIO Ewa Chodakowska nadają się do recyklingu, a przy ich tworzeniu wykorzystywana jest specjalna technologia wielowarstwowa, która przyczynia się do minimalizacji ilości odpadów.

beBIO Ewa Chodakowska – kosmetyki, które odmienią wygląd Twojej skóry

Mottem marki beBIO Ewa Chodakowska są słowa: „change your life”, które można w prosty sposób odnieść do misji i filozofii firmy, jak również do jej bogatego asortymentu. Celem Ewy Chodakowskiej jest zachęcanie do regularnej aktywności fizycznej i troski o własną skórę, która każdego dnia zasługuje na wszystko, co najlepsze. W tym celu w ofercie beBIO Ewa Chodakowska można znaleźć duży wybór do kompleksowej pielęgnacji całego ciała, w tym również twarzy i włosów.

Wśród kosmetyków beBIO Ewa Chodakowska wybieranych najczęściej przez klientów znaleźć można:

Poznaj kosmetyki beBIO Ewa Chodakowska i ciesz się piękną, zdrową skórą przez długie lata!