Bella Aurora

  (6)

Bella Aurora to hiszpańska marka założona w 1890 roku, z siedzibą w Barcelonie. Specjalizuje się w tworzeniu produktów do depigmentacji kosmetycznej. Oferuje kosmetyki dla osób dojrzałych oraz tych, które borykają się z przebarwieniami w związku z działaniem promieni słonecznych.

Sortuj według

  Kosmetyki na przebarwienia marki Bella Aurora

  Bella Aurora zajmuje się produkcją kosmetyków na przebarwienia słoneczne i związane z wiekiem, ciążą oraz innymi zmianami hormonalnymi. Mogą być stosowane w przypadku ciemnych i białych plam. Marka ma w swojej ofercie również kosmetyki typu anti-aging i do ochrony przeciwsłonecznej. W asortymencie marki Bella Aurora znaleźć można kremy do rąk, kremy pod oczy, zestawy z preparatami do intensywnej terapii przeciw przebarwieniom czy ampułki.

  • Kosmetyki zostały podzielone pod względem typu cery. Bella Aurora oferuje wyroby do skóry normalnej i suchej, mieszanej i tłustej oraz wrażliwej. W skład wielu z nich wchodzą kompleksy silnych antyoksydantów, substancje regenerujące mikrobiom, kolagen morski, minerały z aktywnym tlenem oraz kwas hialuronowy.
  • Bella Aurora oferuje też kosmetyki do ochrony przeciwsłonecznej. Wśród nich znaleźć można bezbarwne preparaty oraz kremy CC w jasnym i średnim odcieniu. Wszystkie wyroby z tej serii mają SPF 50+. Filtr przeciwsłoneczny zastosowano również w gotowych terapiach. Pojawiają się m.in. w kuracji przeciw przebarwieniom Bella Aurora Bio10 Forte L-tigo. To preparat o lekkiej konsystencji, do aplikowania na twarz, szyję i dekolt.

  Kosmetyki Bella Aurora tworzone w oparciu o innowacyjne technologie

  W niektórych preparatach Bella Aurora zastosowano technologię B-CORE 221™. To system kapsułkowania i ukierunkowanego uwalniania. Wpływa on bezpośrednio na komórki, które wytwarzają melaninę. To w nich uwalnia się kapsułkowy składnik aktywny, co wspiera skuteczność terapii. Kosmetyki Bella Aurora z tą technologią pomagają złagodzić podrażnienia, ukoić i uchronić skórę przed czynnikami zewnętrznymi.

  Wyroby Bella Aurora dostępne w Dr. Max są hipoalergiczne. Przeszły testy dermatologiczne *. To kosmetyki przyjazne dla skóry i środowiska. Nie są testowane na zwierzętach. Produkty tej marki mają intensywne, przyjemne zapachy – owocowe i kwiatowe. Kosmetyki Bella Aurora są dostępne w przystępnych cenach.