Biały Jeleń

  (73)

Biały Jeleń szczyci się długą historią. Kosmetyki tej marki sprzedaje się od 1921 r. Początkowo portfolio produktów nie było rozbudowane w pierwszych latach działalności wytwarzano jedynie szare mydło. Z czasem asortyment zaczął się rozrastać.

Sortuj według

Biały Jeleń mydło wybierane od pokoleń!

Do flagowych produktów Biały Jeleń zalicza się mydło Biały Jeleń stanowiące połączenie soli potasowych, chlorku sodu, wyższych kwasów tłuszczowych. Produkt do dziś znajduje się w ofercie marki, a jego receptura nie zmieniła się od 100 lat. Do głównych zalet tego kosmetyku zaliczają się:

  • Bardzo dobry skład szare mydło zawiera wyłącznie substancje naturalnego pochodzenia,
  • Delikatna formuła pielęgnacyjna wyroby Biały Jeleń sprawdzają się w przypadku osób o wrażliwej skórze ze skłonnością do alergii oraz atopii,
  • Biodegradowalność produkty Biały Jeleń nie zanieczyszczają środowiska naturalnego.

Biały Jeleń kosmetyki o 100-letniej tradycji!

Kosmetyki Biały Jeleń cieszą się ogromnym zaufaniem. Sięgały po nie nasze bacie i mamy. Firma słynie z rozbudowanego laboratorium badawczego i nowoczesnego parku maszynowego. Marka kładzie duży nacisk na ekologię. Surowce bazowe wykorzystywane do produkcji mydeł hipoalergicznych pozyskuje się z rynku wtórnego. Dodatkowo opakowania Biały Jeleń są jednoskładnikowe, co znacznie ułatwia ich segregację.

Biały Jeleń dopasuj kosmetyk do swoich potrzeb!

W aptece znajdziesz kosmetyki Biały Jeleń w różnych cenach. Portfolio marki obejmuje produkty dla dzieci oraz dorosłych. Do chętnie wybieranych zaliczają się m.in. hipoalergiczny szampon Biały Jeleń z ekstraktem z koziego mleka oraz hipoalergiczna odżywka do włosów Biały Jeleń. Na uwagę zasługują także kremy Biały Jeleń przeznaczone dla osób z rozmaitymi problemami skórnymi.