Bio-Oil

  (5)

Bio-Oil to marka założona w 1987 roku. W 2010 roku powstało specjalistyczne laboratorium poświęcone badaniom nad stosowaniem olejków w przypadku skóry problematycznej. Sprzedaż produktów Bio-Oil jest możliwa na zasadach licencji. Wyroby te są dostępne w różnych krajach na całym świecie.

Sortuj według

  Naturalne kosmetyki Bio-Oil z olejami roślinnymi

  • Bio-Oil tworzy produkty oparte na naturalnych olejach roślinnych. Kultowym i pierwszym wyrobem tej marki był Bio-Oil, olejek naturalny bazujący wyłącznie na surowcach lipidowych. To kosmetyk, który poddano badaniom klinicznym w związku ze stosowaniem na blizny i rozstępy. Preparat ten zdobył ponad 400 nagród na całym świecie,
  • Kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała Bio-Oil nie zawierają sztucznych substancji zapachowych i barwników. Preparaty te są wolne od składników pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach. Nie zawierają konserwantów, jednak wzbogacono je parafiną farmaceutyczną. Mogą być stosowane także w przypadku skóry wrażliwej,
  • Olejki Bio-Oil są bezpieczne również dla kobiet w ciąży. Substancje w nich zawarte mogą pomóc uniknąć rozstępów wynikających z rozciągania się skóry na brzuchu. Preparaty te są polecane również po porodzie.

  Kosmetyki Bio-Oil do pielęgnacji skóry problematycznej

  Kosmetyki Bio-Oil dostępne w Dr. Max to olejki na rozstępy, blizny i nierównomierny koloryt skóry. Mogą być stosowane również w przypadku pierwszych oznak starzenia i odwodnienia cery. Marka oferuje dwa rodzaje produktów o uniwersalnym zastosowaniu – profesjonalne i naturalne. Każdy z tych kosmetyków jest dostępny w trzech pojemnościach – 60, 125 i 200 ml. Ceny preparatów Bio-Oil zależą od serii i pojemności opakowania.

  W swoim asortymencie Bio-Oil ma także preparaty specjalistyczne, które różnią się od standardowej linii zastosowanymi substancjami aktywnymi. Zawierają one opatentowany składnik PurCellinOil, o subtelnym, roślinnym zapachu. Substancja ta może być stosowana bez względu na typ cery. Pomaga uniknąć uczucia tłustości po zastosowaniu produktu i poprawić jego wchłanianie. Preparaty Bio-Oil są przeznaczone dla osób dorosłych i dzieci w wieku od 3 lat. Produkty tej marki przeszły testy w ośrodkach proDERM, Stephens & Associates i Thomas J. Stephens & Associates.