BIOBLAS

  (13)

BIOBLAS to marka obecna na tureckim rynku od 2008 roku. Na początku wprowadziła do obrotu ziołowe substancje wspierające walkę z problemem wypadania włosów. W późniejszym czasie wyroby tej marki pojawiły się na innych rynkach. Obecnie preparaty BIOBLAS są dostępne w 42 krajach.

Sortuj według

Kosmetyki do pielęgnacji włosów BIOBLAS

BIOBLAS zajmuje się produkcją kosmetyków, które pomagają poprawić kondycję włosów. W swoich preparatach marka stosuje wiele składników, w tym opatentowany kompleks ziołowy B19. Substancja ta wspomaga wzrost włosów i wpływa na ograniczenie ich wypadania. Preparaty BIOBLAS zawierają też cynk, witaminę B3 i naturalne oleje roślinne. Kompleks B19 występuje we wszystkich kosmetykach tej marki i jest łączony z innymi substancjami odżywczymi.

Kosmetyki BIOBLAS to przede wszystkim szampony do włosów, odżywki do włosów, maski, sera i olejki do włosów. Zawierają one olej arganowy, z nasion słonecznika, proteiny roślinne, witaminy i minerały oraz olejki eteryczne. Szampony BIOBLAS dostępne w Dr. Max mają również składniki, które pomagają usunąć zanieczyszczenia z włosów. Do najważniejszych preparatów tej marki warto zaliczyć olejek arganowy do włosów BIOBLAS Botanic Oils. To organiczna substancja wspierająca regenerację kosmyków. Pomaga ograniczyć nadmierne wydzielanie sebum. Oprócz oleju arganowego zawiera również kompleks ziołowy B19 i oliwę z oliwek.

Kosmetyki BIOBLAS zawierają substancje, które pomagają przywrócić włosom zdrowy wygląd, nadać im blask i odbudować strukturę. Wpływają również na zachowanie odpowiedniej równowagi olejowej i elastyczności. Mogą być stosowane w celu zapobiegania rozdwajaniu się końcówek. Preparaty BIOBLAS są dostępne w przystępnych cenach. Mogą być stosowane bez względu na rodzaj włosów, także w przypadku kosmyków zniszczonych. Ich formuły zostały opracowane w taki sposób, by nie powodować nadmiernego obciążenia włosów.

Wegańskie, sprawdzone kosmetyki do włosów marki BIOBLAS

Formuły kosmetyków do włosów BIOBLAS są opracowywane na podstawie prowadzonych badań laboratoryjnych i konsumenckich. Wyroby te są wegańskie – nie przechodzą testów na zwierzętach i nie zawierają substancji pochodzenia zwierzęcego. Kosmetyki BIOBLAS są wolne od parabenów. Bazują na roślinnych składnikach. Produkty tej marki są testowane dermatologicznie.