Biodent

  (3)

Biodent to słoweńska marka zajmująca się produkcją past do zębów. Producent słynie z jednego wyrobu, skierowanego do osób borykających się z paradontozą. Marka należy do firmy ILIRIJA. Przedsiębiorstwo odpowiada również za produkcję wyrobów Subrina, Amai, Ben oraz Bio Kill.

Sortuj według

  Pasty do zębów Biodent na bazie naturalnych składników

  Pasty do zębów Biodent są stosowane w celu złagodzenia objawów parodontozy i innych chorób przyzębia. Pomagają zmniejszyć krwawienie i zregenerować tkanki dziąseł. Wspierają walkę ze stanami zapalnymi i bakteriami. Wpływają na poprawienie ukrwienia dziąseł i przyspieszenie procesów gojenia. Preparaty Biodent są polecane osobom borykającym się ze wczesnymi stadiami paradontozy.

  Flagowym produktem tej marki jest Biodent, pasta do zębów przeciw paradontozie. Kosmetyk ten powstał z myślą o osobach, które są narażone na paradontozę i chcą zapobiec rozwojowi próchnicy. Zawiera składniki, które pomagają wyeliminować bakterie namnażające się na błonie śluzowej jamy ustnej. Wspierają regenerację i stymulują tkanki. Produkt ten powinien być stosowany codziennie po każdym posiłku. Po jego użyciu zaleca się przepłukać usta wodą. Pasta do zębów Biodent może być stosowana zarówno w celach profilaktycznych, jak i w trakcie walki z już rozwiniętą próchnicą.

  Pasty do zębów Biodent na bazie ekstraktów roślinnych

  Preparaty do higieny jamy ustnej Biodent bazują na kombinacji ekstraktów z sześciu ziół leczniczych. To rumianek pospolity, szałwia, melisa, rozmaryn lekarski, kurze ziele i oczar. Pasty do zębów Biodent zawierają również alantoinę i fluor. Substancja ta pomaga ograniczyć podatność zębów na rozwój próchnicy. Ekstrakty roślinne wchodzące w skład kosmetyków Biodent dostępnych w Dr. Max zawierają olejki i garbniki. Substancje te pomagają zmniejszyć uczucie ściągnięcia i wspierają łagodzenie dolegliwości związanych z paradontozą.

  Pasty do zębów Biodent mają miętowy smak, w przeciwieństwie do wielu innych preparatów przeciw paradontozie pojawiających się na rynku. Zawierają aromat miętowy. Kosmetyki te są dostępne w różnych pojemnościach. Ceny preparatów Biodent różnią się w zależności od wielkości opakowania. Kosmetyki tego producenta zostały umieszczone w tubkach z wygodnym zamknięciem przymocowanym do nakrętki.