Biokap Bellezza, kuracja dwufazowa, odbudowująca przeciw rozdwojonym końcówkom, 125 ml

Dostępny
39,98

O produkcie

100033856

Regeneracja i odbudowa możliwa jest dzięki specjalnej dwufazowej formule, nie zawierającej silikonów. Z jednej strony olej ze słodkich migdałów i roślinne ceramidy z oliwy z oliwek zapewniają blask i połysk, z drugiej gliceryna roślinna zapewnia właściwe nawilżenie i zmiękczenie włosów. Podwójne działanie odżywki skutecznie odbudowuje strukturę włosów, odżywia je, daje siłę i blask.

Właściwości

Odżywka skutecznie zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Zapewnia właściwe nawilżenie suchym włosom również po trwałej ondulacji. Pozostawia włosy piękne, mocne i błyszczące. Produkt z wysoką zawartością aktywnych składników naturalnych. Zawiera olejki eteryczne, fitokeratyne ryzową, witaminę b5 (pantenol), olej ze słodkich migdałów, olej arganowy. Dodatkowo chroni włosy podczas zabiegu przed wysoką temperaturą podczas korzystania z suszarki – wystarczy nałożyć ją na mokre włosy. Nie wymaga spłukiwania. Do częstego stosowania, nawet kilka razy w tygodniu. Przed użyciem należy energicznie wstrząsnąć butelka aby wymieszać obie fazy odzywki. Nie zawiera szkodliwych parabenów i emulgatorów PEG

Gwarancje od Biokap:
- Specjalna dwufazowa formuła odbudowuje strukturę włosów
- Wygładza włosy, zabezpiecza końcówki przed rozdwojeniem, bez spłukiwania

Jak stosować

Kuracja może być stosowana na mokre lub suche włosy. Na mokre w celu ochrony podczas suszenia włosów, na suche aby dodać połysku i ułatwić układanie włosów. Należy mocno wstrząsnąć przed użyciem. Nie spłukiwać.

Pojemność

Masa/objętość netto: 125 ml

Producent

BIOS LINE

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.

Kategorie produktu