BioMarine

  (8)

BioMarine należy do grupy Marinex International. Marka specjalizuje się w produkcji żywności specjalnego przeznaczenia medycznego. Jej produkty wyróżniają się starannie dopracowanym składem zawierającym naturalne substancje pozyskiwane z ryb żyjących w Oceanie Spokojnym i Morzu Tasmana.

Sortuj według

    BioMarine - postaw na produkty przebadane klinicznie

    Wyroby BioMarine posiadają formułę bogatą w oleje morskie i oceaniczne. Składniki użyte do produkcji preparatów BioMarine zostały przebadane klinicznie, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować. Tran BioMarine zawiera nnkt EPA, DHA, Omega-3, skwalen oraz kwas nerwonowy. Wspomagają one funkcjonowanie organizmu. Ich wpływ na zdrowie został też opisany w licznych opracowaniach naukowych wykonanych we współpracy z lekarzami oraz biotechnologiami. Cena produktów BioMarine zależy od przeznaczenia preparatów oraz ich gramatury.

    BioMarine - źródło cennych składników odżywczych

    W ofercie BioMarine znajdują się m.in. olej z wątroby rekina BioMarine 1140kapsułki BioMarine 570 czy płyn BioMarine Medical. Substancje czynne wykorzystywane przez Marinex zachowują wysoką aktywnością biologiczną. O ich jakości świadczą też liczne certyfikaty, w tym Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego oraz Instytutu Centrum Zdrowia Dziecka czy niemieckiego Instytutu Dr. Appelt. Artykuły dostępne w aptece są przeznaczone dla osób w różnym wieku. Niektóre z nich poleca się również dla dzieci, jak np. płyn BioMarine z olejem z wątroby rekinów głębinowych.