Bioxsine

  (17)

Bioxsine to marka dostarczające ziołowe spraye, ampułki i szampony przeciw wypadającym włosom. Produkty są obecne na polskim rynku od 2013 r. Dystrybuuje się je tylko w aptekach. Dermokosmetyki nadają się do codziennego stosowania.

Sortuj według

Bioxsine - wybierz skuteczny szampon przeciw wypadaniu włosów!

Marka Bioxsine cechuje się dopracowaną formułą. Szampon posiada odczyn pH odpowiedni dla skóry głowy. Nie wywołuje podrażnień. Sprawdza się w przypadku osób ze zwiększoną skłonnością do alergii. W jego składzie znajdują się substancje wzmacniające cebulki włosowe oraz zapobiegające wypadaniu włosów, m.in.:

  • Witaminy wspierające porost włosów,
  • Minerały wspomagające cebulki włosowe,
  • Nienasycone kwasy tłuszczowe zapobiegające wypadaniu włosów,
  • Beta-sitosterol odżywiający cebulki włosów oraz regulujący wydzielanie sebum,
  • Olejki roślinne poprawiające wygląd włosów.

Bioxsine - szampon, ampułki czy spray?

Portfolio marki obejmuje dermokosmetyki. Do codziennej pielęgnacji doskonale sprawdza się szampon Bioxsine. Na szczególną uwagę zasługują produkty o skoncentrowanej formule, w tym Bioxsine Dermagen Forte ziołowy szampon zapobiegający wypadaniu włosów.  W asortymencie mieszczą się również ampułki wzmacniające cebulki włosowe. Aplikuje się je co drugi dzień, pozostawiając na skórze do 8 godzin (bez spłukiwania). Dodatkowo warto zaopatrzyć się w Bioxsine Dermagen Forte, spray przeciw wypadaniu włosów. Po ten artykuł powinny sięgnąć osoby cierpiące na nadmierne wypadanie włosów.