Blend-a-med

Blend-a-med to marka należąca do firmy Procter & Gamble. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność w 1837 roku z inicjatywy Williama Proctera i Jamesa Gamble’a w Cincinnati. Obecnie jest to jedna z najważniejszych marek produkujących preparaty do higieny jamy ustnej.

Sortuj według

   Kosmetyki do higieny jamy ustnej Blend-a-med

   Blend-a-med oferuje pasty do zębów, szczoteczki do zębów (zwykłe i elektryczne), nici dentystyczne oraz płyny do płukania ust. Wśród najważniejszych serii produktów tej marki warto wyróżnić linię White Lux Perfection Charcoal, Complete Fresh Extra White & Fresh, 3D White, White Lux Glamorous White czy White Lux Pearl Glow. Marka produkuje klasyczne kosmetyki do higieny jamy ustnej oraz preparaty wybielające. Do najpopularniejszych z nich warto zaliczyć wybielającą pastę do zębów Blend-a-med 3D White Extreme Mint Kiss na przebarwienia.

   Kosmetyki do higieny jamy ustnej Blend-a-med zawierają fluorek sodu. To substancja, która wspiera mineralizację szkliwa i pomaga zahamować procesy demineralizacyjne. Jest stosowana w celu zwalczenia bakterii w jamie ustnej. Preparaty Blend-a-med są przeznaczone dla dorosłych i dzieci, w wieku zależnym od rodzaju preparatu. Wyroby tej marki zawierają składniki, które pomagają usunąć przebarwienia powierzchniowe i uchronić zęby przed próchnicą. Preparaty Blend-a-med są przeznaczone do pielęgnacji uzębienia, przestrzeni międzyzębowych, języka i dziąseł. To produkty do codziennego stosowania.

   Preparaty Blend-a-med na próchnicę i nieświeży oddech

   W niektórych kosmetykach marka Blend-a-med stosuje technologię puszystej piany Actibe Clean. Dzięki niej preparat może zwiększać swoją objętość i docierać do trudno dostępnych przestrzeni między zębami. Preparaty tego typu wzbogacono fluorem, cynkiem i innymi substancjami aktywnymi, które wspierają ochronę szkliwa i dziąseł, a także pomagają zachować biel zębów i świeży oddech.

   Preparaty Blend-a-med w Dr. Max mogą być stosowane przez osoby, które borykają się ze stanami zapalnymi, próchnicą, przebarwieniami, krwawieniem dziąseł i nieświeżym oddechem. W skład niektórych produktów tej marki wchodzą dodatkowe substancje, jak witamina D czy wapń. Ceny preparatów Blend-a-med różnią się w zależności od ich przeznaczenia i wielkości opakowania.