BLF 100, suplement diety, 10 saszetek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

32,99
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100019423

Suplement diety przeznaczony do stosowania u niemowląt, dzieci i dorosłych.

Właściwości

Suplement diety przeznaczony do stosowania u niemowląt, dzieci i dorosłych. Laktoferyna to występujące naturalnie białko wiążące żelazo, w największym stężeniu występuje w ludzkiej siarze i mleku następującym tuż po niej. Fruktooligosacharydy to złożone węglowodany oddziałujące na skład mikroflory jelitowej poprzez pobudzanie wzrostu wybranych szczepów bakterii jelitowych (głównie z rodzaju Bifidobacterium i Lactobacillus).

Skład

Składniki: preparat zawiera: fruktooligosacharydy (79%), laktoferynę z mleka (21%).

Jak stosować

Zawartość saszetki należy dobrze wymieszać z niewielką ilością (około 100 ml) letniej wody, mleka, kefiru lub jogurtu. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Ważne, aby nie wsypywać zawartości do gorącego płynu, gdyż laktoferyna jak każde białko ulega denaturacji. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Dzienne spożycie

Niemowlęta i dzieci: 1 saszetka. Dorośli: 2-4 saszetki. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki zawarte w preparacie.

Ostrzeżenia

Preparatu nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

Masa netto: 10 saszetek po 0,5 g.

Producent

BAYER SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.