Błonnik, suplement diety, 350 g

Suplement diety zawiera len, babkę jajowatą, błonnik oraz inulinę.

Dostępny
19,81

Klienci kupili również

O produkcie: Błonnik, suplement diety, 350 g

100000994

Opis

Preparat Błonnik to połączenie roślinnych składników: mielonych nasion lnu zwyczajnego, łusek babki jajowatej, błonnika jabłkowego oraz inuliny.

Właściwości

Preparat charakteryzuje się wysoką zawartością błonnika pokarmowego, a zawarte w nim mielone nasiona lnu zwyczajnego wspomagają proces trawienia i przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania jelit.

Tabela

Składniki 10 g
Mielone nasiona lnu zwyczajnego 3,87 g
Łuski babki jajowatej 1 g
Inulina 1,2 g
Błonnik jabłkowy 0,56 g

Skład

mielone nasiona lnu zwyczajnego (Linum usitatissimum) uzyskane w procesie odtłuszczania, maltodekstryny, inulina, mielone łuski babki jajowatej (Plantago ovata), błonnik jabłkowy.

Jak stosować

Preparat wymieszać ze 100 ml chłodnej wody, natychmiast wypić i dodatkowo popić szklanką wody. Najlepiej stosować na 30 min. przed posiłkiem.

Dzienne spożycie

Dorośli i dzieci powyżej 12-go roku życia: dwa razy dziennie(przed śniadaniem i kolacją) po 5 g (ok. 1 czubata łyżeczka).

Przeznaczenie

Preparat polecany jest w celu wzbogacania diety w błonnik i składnikiwspomagające prawidłową pracę jelit. Może być stosowany jako dodatek do dietodchudzających i oczyszczających.

Ostrzeżenia

W przypadku cukrzycy stosować w porozumieniu z lekarzem lub dietetykiem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

350 g netto

Dystrybutor

Oleofarm Sp. z o.o.
Mokronoska 8
52-407 Wrocław

Producent

Oleofarm Sp. Z o.o.
Ul. Mokronoska 8
51-407 Wrocław

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.