Błonnik z ananasem Colfarm, suplement diety, 120 tabletek

Dostępny
19,73

O produkcie

100001745

Suplement diety Błonnik z ananasem wspiera utrzymanie prawidłowej wagi ciała.

Właściwości

Suplement diety Błonnik z ananasem zawiera 3 rodzaje błonnika oraz suszony sok z ananasa. Błonnik to niezbędne w diecie włókno pokarmowe pochodzenia roślinnego. Błonnik NUTRIOSE® to bezzapachowy, rozpuszczalny w wodzie naturalny błonnik z pszenicy. Błonnik FibregumTM to rozpuszczalny w wodzie błonnik z akacji. Błonnik jabłkowy pozyskiwany jest z wyselekcjonowanych części wytłoków skórek jabłkowych.

Tabela

Składniki Zawartość w 1 tabletce
Błonnik pszenny NUTRIOSE® 250 mg
Suszony sok ananasowy 100 mg
Błonnik akacjowy Fibregum™ 200 mg
Błonnik jabłkowy 40 mg

Skład

Składniki: Błonnik pszenny NUTRIOSE ®, błonnik akacjowy, suszony sok ananasowy, substancja wypełniająca: ksylikol; błonnik jabłkowy, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Jak stosować

Stosować doustnie, popijając odpowiednią ilością wody. Tabletki przeznaczone do połykania, ssania lub gryzienia.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 - 2 tabletek 3 razy dziennie.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony do suplementacji diety w błonnik.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących.

Waga

Masa netto 71 g (120 tabletek).

Producent

Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.