Bobolen

  (6)

Bobolen to marka należąca do polskiej firmy Polski Lek obecnej na rynku od 2000 roku. Obecnie przedsiębiorstwo jest częścią grupy Maspex. Zajmuje się produkcją wyrobów medycznych na przeziębienie oraz suplementów diety uzupełniających niedobory witaminy D.

Sortuj według

  Wyroby medyczne dla niemowląt i dzieci od Bobolen

  Bobolen zajmuje się produkcją preparatów dla dzieci i dorosłych. To syropy na kaszel, witamina D3 dla dzieci, żele na ząbkowanie czy krople na zapalenie ucha. Produkty te zawierają m.in. glicerol, ekstrakt z prawoślazu i porostu islandzkiego. Niektóre składniki wchodzące w skład preparatów Bobolen są źródłem substancji śluzowych, które pomagają osłonić błonę śluzową jamy ustnej i gardła przed czynnikami zewnętrznymi.

  • Marka Bobolen oferuje m.in. żele na ząbkowanie. Produkty te nie zawierają lidokainy, alkoholu i cukru. Pomagają złagodzić dolegliwości związane z pojawianiem się pierwszych zębów. Wyroby te mogą być wykorzystywane do masażu dziąseł i budowy warstwy ochronnej na ich powierzchni. To produkty do stosowania nawet kilka razy w ciągu doby.
  • Produkty Bobolen dostępne w Dr. Max nie zawierają cukru, barwników i sztucznych aromatów. Do niektórych produktów tej marki dołączono pipetę, która pozwala na precyzyjne odmierzanie zalecanej porcji. Wiele wyrobów Bobolen może być stosowanych przez dzieci od 1. roku życia. Niektóre z nich mają owocowe smaki.

  Suplementy diety z witaminą D Bobolen

  W ofercie marki znaleźć można suplementy diety z witaminą D. To produkty, które wspierają rozwój kości u dzieci. Są to preparaty pod postacią kropli, które ułatwiają porcjowanie odpowiedniej ilości substancji. Wyroby z witaminą D marki Bobolen są odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i niemowląt. Do najważniejszych z nich warto zaliczyć Bobolen D witaminę D 400 j.m suplement diety. To preparat w kapsułkach typu twist-off.

  Do produkcji swoich preparatów marka stosuje witaminę D ze znakiem jakości Q-D. Spełnia ona najwyższe standardy produkcji. Przechodzi wieloetapowe badania jakości. Certyfikat ten potwierdza bezpieczeństwo pochodzenia składników i ich odpowiednią selekcję. Substancje wykorzystywane do produkcji suplementów diety z witaminą D są pozyskiwane w Europie *. Preparaty tej marki są przedmiotem badań naukowych. Produkty Bobolen są dostępne w przystępnych cenach.

  * https://www.drmax.pl/bobolen-witamina-d3-krople-20-ml