Botanicapharma

Botanicapharma to hiszpańska marka produkująca kosmetyki, suplementy diety i nutrikosmetyki dla ludzi oraz zwierząt domowych. Jej celem jest tworzenie produktów, które pomagają poczuć się dobrze na co dzień. Firma opracowuje i produkuje wyroby we własnym laboratorium w Madrycie.

Sortuj według

   Nie znaleziono produktów

   Kosmetyki Botanicapharma prosto z natury

   Marka Botanicapharma wykorzystuje substancje pochodzenia naturalnego. Firma testuje składniki używane do produkcji kosmetyków pod kątem ich bezpieczeństwa i skuteczności. W ofercie Botanicapharma znaleźć można kosmetyki do twarzy, ciała, włosów oraz ochrony skóry przed działaniem promieniowania słonecznego. Artykuły nie są testowane na zwierzętach. Produkty Botanicapharma zostały podzielone na kilka kategorii – feel young, feel fit, feel beautiful, feel athletic, feel calm i feel healthy. Mogą być używane do codziennego oczyszczania i pielęgnacji całego ciała.

   W produktach do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów Botanicapharma dostępnych w Dr. Max zastosowano naturalne składniki aktywne, które wspierają mikrokrążenie komórkowe i pomagają uchronić się przed działaniem wolnych rodników. Witamina B3 pomaga zmniejszyć łamliwość włosów, żeń-szeń wspiera ich wzrost. Produkty z kawiorem są natomiast przeznaczone do pielęgnacji skóry odwodnionej, szarej i z tendencją do pojawiania się zmarszczek.

   Kosmetyki Botanicapharma do twarzy, włosów i ciała

   Botanicapharma żel do kąpieli z drzewa herbacianego i aloesu, który pomaga uchronić się przed infekcjami grzybiczymi po pobycie na basenie lub siłowni. Marka oferuje też czyste oleje roślinne do pielęgnacji skóry, ciała i włosów.

   Wśród kosmetyków do ciała Botanicapharma można wyróżnić też te stosowane po profesjonalnych zabiegach dermokosmetycznych, jak depilacja, głębokie złuszczanie naskórka oraz naświetlanie laserami. Substancje zawarte w takich preparatach pomagają uchronić skórę przed nadmiernym przesuszaniem, pękaniem i pojawianiem się przebarwień. Ceny kosmetyków Botanicapharma zależą od składu i przeznaczenia konkretnego produktu.