Brown House & Tea

  (2)

Brown House & Tea to polska manufaktura, która specjalizuje się w wytwarzaniu kraftowych herbat, mieszanek na bazie herbat i ziół oraz suplementów diety w formie herbat. Firma istnieje na rynku od 2018 roku i od tamtej pory wciąż zachęca społeczeństwo do poznawania wyjątkowych właściwości herbat.

Sortuj według

  Herbaty Brown House & Tea – tu liczy się niepowtarzalny smak, aromat i działanie

  Misją marki Brown House & Tea jest to, by dostarczać klientom nie tylko pyszne, wartościowe napoje, ale też zarażać ich dobrą energią oraz pozytywnymi wibracjami. Każdy z ich produktów stanowi niepowtarzalne dzieło natury, które skrywa w sobie wyjątkowy smak, pasję i miłość do wszystkiego, co nas otacza. Jak twierdzą twórcy marki Brown House & Tea, sekretem ich produktów jest nie tylko smak i niezwykłe działanie na nasz organizm, ale też emocje, które kojarzą się wyłącznie z jednym – herbacianym światem pełnym radości i harmonii.

  Herbaty Brown House & Tea powstają we współpracy z fitoterapeutami i biotechnologami, dzięki czemu każdy może mieć pewność za tymi produktami stoi nie tylko jakość i smak, ale też niezwykła skuteczność. Co ważne, wszystkie surowce wykorzystywane do produkcji herbat Brown House & Tea są w 100% naturalne i przebadane pod kątem właściwości prozdrowotnych. Co ważne, marka Brown House & Tea stawia na rozwiązania utrzymane w duchu less waste, w związku z czym zarówno torebki, jak i opakowania herbat w postaci charakterystycznych kubeczków są wykonane z materiałów wielokrotnego użytku.

  Brown House & Tea – herbaty kraftowe, które rozpieszczą Twoje zmysły i ciało

  Prawdziwi miłośnicy dobrej jakości herbat doskonale wiedzą o tym, jak trudno jest znaleźć napój, który będzie i smaczny, i wartościowy pod względem zdrowotnym. Tym, czego potrzebują, z pewnością są herbaty kraftowe Brown House & Tea, które za sprawą cennych właściwości antyoksydacyjnych przyczyniają się do spowolnienia procesów starzenia komórek.

  W ofercie marki znajduje się szeroki wybór herbat Brown House & Tea. Wśród nich znaleźć można m.in.: