Burak. suplement diety, 1 l

Suplement diety w formie soku z buraka. Składnik korzystnie na odporność.

Dostępny
15,98

O produkcie: Burak. suplement diety, 1 l

100007659

Opis

Bez dodatku cukru. Bez substancji konserwujących.

Skład

Sok z bulw buraków 100% - wyprodukowano z zagęszczonego soku z bulw buraków ćwikłowych (Beta vulgaris L.), standaryzowany ekstrakt z owoców camu camu (Myrciaria dubia), w tym naturalna witamina C, regulator kwasowości - kwas cytrynowy. Porcja dzienna 100 ml zawiera 150 mg standaryzowanego ekstraktu z owoców camu camu, w tym 30 mg naturalnej witaminy C, co stanowi 36% RWS.*

Jak stosować

Dwa razy dziennie po 50 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego.

Ostrzeżenia

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące przed zastosowaniem produktu powinny się skontaktować z lekarzem.

Producent

EkoMedica Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.