Candivac, probiotyk dla kobiet, 30 kapsułek

Suplement diety zawierający kombinację liofilizatów szczepów Candida.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

99,64

O produkcie: Candivac, probiotyk dla kobiet, 30 kapsułek

100001120

Opis

Candivac to suplement diety zawierający kombinację wybranych szczepów mikroorganizmów, które mogą korzystnie wpływać na prawidłowe funkcjonowanie układu moczowo-płciowego.

Właściwości

Suplement diety Candivac to suplement diety przeznaczony dla kobiet, które chcą wzbogacić skład mikroflory bakteryjnej jelit. W składzie preparatu znajduje się specjalna kombinacja szczepów mikroorganizmów, które korzystnie wpływają na funkcjonowanie układu moczowo-płciowego. Probiotyk Candivac wytwarzany jest za pomocą technologii szczepów Candida, które stanowią najczęstszą przyczynę rozwoju infekcji dróg rodnych, w tym grzybicy pochwy. Jest to szczególnie ważne u kobiet, które regularnie korzystają z publicznych basenów, saun, czy klubów fitness, a także tych, które mają tendencję do nawracających infekcji.

Co daje stosowanie probiotyku? Środki probiotyczne przyjmuje się w przypadku antybiotykoterapii, ostrej biegunki infekcyjnej u dzieci, napromieniowania podczas leczenia nowotworów i innych zaburzeniach flory bakteryjnej jelit. Można stosować go jako profilaktykę wyżej wymienionych schorzeń. Producentem suplementu diety jest Bioveta a.s. W opakowaniu znajduje się 30 kapsułek.

Jak działa Candivac?

Candivac to probiotyk, który mogą stosować zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Specjalnie opracowana formuła zawiera kombinację wybranych szczepów mikroorganizmów, które wywierają korzystny wpływ na funkcję układu płciowo-moczowego. Regularne stosowanie preparatu Candivac łagodzi wzdęcia, zaparcia, zaburzenia trawienia i inne dolegliwości układu pokarmowego. Doustne przyjmowanie suplementu diety w połączeniu ze zdrowym stylem życia, odpowiednią dietą oraz aktywnością ruchową wspiera prawidłowe funkcjonowanie trawienia.

Jak stosować Candivac?

Rekomenduje się przyjmować przez 10 dni, 1 kapsułka dziennie na czczo. Nie należy przekraczać zalecanych dobowych porcji. Następnie zaleca się 20 dni przerwy i po tym czasie przyjmować po 1 kapsułce przez 10 dni. Cykl ten należy powtórzyć dwukrotnie. Nie stosować u dzieci poniżej 7. roku życia. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Candivac?

Probiotyki uznawane są za preparaty bezpieczne w stosowaniu. W związku z tym nie ma konkretnych przeciwwskazań do ich wewnętrznego przyjmowania.

Z czym nie łączyć Candivac?

Brak informacji na temat interakcji składników preparatu Candivac z innymi substancjami aktywnymi.

Czy Candivac ma skutki uboczne?

Brak danych na temat skutków ubocznych stosowania suplementu diety.


Skład

Jedna kapsułka zawiera 5 mg substancji aktywnej, przygotowanej za pomocą liofilizacji inaktywowanych drobnoustrojów:
Candida albicans lysatum cryodesiccatum (CCM 8355), Candida krusei lysatum cryodesiccatum (CCM 8357), Candida glabrata lysatum cryodesiccatum (CCM 8356), Propionibacterium acnes lysatum cryodesiccatum (CCM 7083);
Substancje pomocnicze: dwutlenek krzemu, laktoza, skrobia ziemniaczana (substancje wypełniające).

Jak stosować

Spożywać doustnie.

Dzienne spożycie

Jedna kapsułka dziennie, najlepiej rano na czczo, codziennie przez 10 dni, następnie 20 dni przerwy, ponownie spożywać na czczo 1 kapsułkę dziennie przez okres 10 dni, następnie 20 dni przerwy, ponownie spożywać na czczo 1 kapsułkę dziennie przez okres 10 dni.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony do stosowania u dzieci w wieku od 7 lat i u dorosłych.

Ostrzeżenia

Przeciwwskazania: Skonsultuj się z lekarzem, jeśli istnieje konieczność zastosowania produktu u dzieci w wieku poniżej 7 lat lub u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Jednoczesne stosowanie z produktami immunobiologicznymi nie jest zalecane. W takich przypadkach zawsze konieczne są konsultacje z lekarzem. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
- Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
- Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
- Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
- Przechowywać w temperaturze pokojowej.
- Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Waga

6,15 g

Producent

Bioveta a.s.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.