CannabiGold Formula, Dobry Nastrój, suplement diety, 30 ml

Suplement diety w formie olejku z nasion konopi z melisą i trawą cytrynową.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

19,88

O produkcie: CannabiGold Formula, Dobry Nastrój, suplement diety, 30 ml

100022879

Opis

Olejek Formula CannabiGold „Dobry nastrój” to wieloskładnikowy suplement diety w oleju z nasion konopi.


Właściwości

Olejek Formula CannabiGold „Dobry nastrój” to wieloskładnikowy suplement diety w oleju z nasion konopi. W formule olejku znajdziecie takie składniki roślinne jak melisa, dziurawiec czy trawa cytrynowa. Potrzebowaliśmy aż 100 kg melisy aby wytworzyć 1 kg jej ekstraktu.

Melisa wspomaga odprężenie oraz dobre samopoczucie.

Czy wiesz, że?

  • Paracelsus, słynny przyrodnik, nazywał melisę „eliksirem życia”.
  • Nazwa dziurawca związana jest z dziurkami na jej listkach, te „dziurki” to w rzeczywistości zbiorniczki olejku eterycznego.
  • Aromatyczna trawa cytrynowa rośnie dziko w kępach osiągających nawet 2 metry
    wysokości.

Produkowane w całości w Polsce pod pełną kontrolą firmy HemPoland suplementy diety marki Formula CannabiGold to gwarancja najwyższej jakości. Produkty Formula CannabiGold zostały stworzone zgodnie z zasadą „clean label” – najprostszy skład, bez zbędnych dodatków. W produkcie odnajdziesz 100% składników z naturalnych źródeł.

Olej z nasion konopi zawiera wysoką zawartość niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, a także kwasy omega-6 i omega-9.

Zalety olejków Formula CannabiGold:

• Zastosowanie opakowań ze szkła, gwarantuje trwałość produktu i zawartych w nim naturalnych składników. Nowoczesny, ułatwiający przyjmowanie olejku dozownik pozwala na precyzyjne porcjowanie.

• Płynna konsystencja i smak suplementów diety CannabiGold sprawiają, że ich przyjmowanie staje się proste jak nigdy dotąd.

• Każda partia suplementów diety CannabiGold poddawana jest szczegółowej analizie na każdym etapie produkcji, co zapewnia ich bezpieczeństwo.


Tabela

10 naciśnięć pompki:

2,8 mg ekstraktu z liści melisy, 0,92 mg ekstraktu z ziela dziurawca, 0,46 mg olejku z trawy cytrynowej, 0,91 g oleju z nasion konopi włóknistych (w tym 0,18 g kwasów omega-3; 0,50 g kwasów omega-6 i 0,12 g kwasów omega-9).


Skład

Składniki: Olej z nasion konopi włóknistych (Cannabis sativa L.), ekstrakt z liści melisy (Melissa offi cinalis L.) DER 100 :1, ekstrakt z ziela dziurawca (Hypericum perforatum L.) DER 25:1, olejek z trawy cytrynowej (Cymbopogon citratus L.), przeciwutleniacz: ekstrakt z rozmarynu.


Jak stosować

Stosować doustnie, wstrząsnąć przed użyciem.

Rekomendujemy przyjmowanie olejku Formula CannabiGold w trakcie posiłku. Możesz stosować go zarówno bezpośrednio doustnie ale również jako dodatek do sałatki, koktajlu, owsianki.


Dzienne spożycie

Porcja produktu przeznaczona do spożycia w ciągu dnia: 5 naciśnięcia pompki dwa raz dziennie.


Przeznaczenie

Przeznaczony w celu suplementacji składników zawartych w preparacie.


Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Ze względu na obecność ekstraktu z ziela dziurawca w okresie przyjmowania suplementu diety unikać intensywnej ekspozycji na promieniowanie UV. Po 14 dniach stosowania produktu zaleca się miesięczną przerwę.


Waga

Objętość netto: 30 ml.


Producent

HemPoland sp z o. o.
ul. Władysławowo 30A
82-300 Elbląg


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.