CannabiGold Intense 3000, suplement diety, olej, 12 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

360,98

O produkcie

100019095

Najwyższej jakości złoty olejek z ekstraktem CO2 z konopi włóknistych z naturalnie występującymi fitokannabinoidami.
CannabiGold Intense 3000 mg to produkt o bardzo wysokiej zawartości CBD, który jest przeznaczony dla osób świadomych jego działania i poszukujących jego najwyższej koncentracji.
Produkcja CannabiGold Intense wymaga specyficznej kombinacji surowca i procesu ekstrakcji, co podkreśla jego wyjątkowość.

Właściwości

Produkowane w całości w Polsce pod pełną kontrolą firmy HemPoland olejki marki CannabiGold to gwarancja najwyższej jakości. Każdy z produktów zawiera gwarantowane minimalne stężenie CBD oraz inne naturalnie występujące kannabinoidy, terpenoidy i flawonoidy (m.in.: CBC – kannabichromen, CBG – kannabigerol, CBDV – kannabidiwarin).

Zalety olejków CannabiGold:
- Suplementy diety CannabiGold powstają w 100% w drodze bezrozpuszczalnikowej ekstrakcji całych roślin gatunku Cannabis sativa L., tj. bezpiecznych i legalnych konopi włóknistych.
- Wszystkie składniki CannabiGold pozyskiwane są przy użyciu innowacyjnej, zaprojektowanej specjalnie z myślą o konopiach aparatury do ekstrakcji dwutlenkiem węgla (CO2) w stanie nadkrytycznym.
- Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i fascynacji konopiami, HemPoland produkuje najwyższej jakości złote ekstrakty bez użycia syntetycznych kannabinoidów.
Zastosowanie opakowań ze szkła, gwarantuje trwałość produktu i zawartych w nim naturalnych składników. Nowoczesny, ułatwiający przyjmowanie olejku dozownik pozwala na precyzyjne porcjowanie.
- Płynna konsystencja i łagodny smak suplementów diety CannabiGold sprawiają, że przyjmowanie naturalnych ekstraktów z konopi staje się proste jak nigdy dotąd.
- Konopie wykorzystywane do produkcji uprawiane są w naturalny, przyjazny dla środowiska sposób.
- Każda partia suplementów diety CannabiGold poddawana jest szczegółowej analizie na każdym etapie produkcji, co zapewnia bezpieczeństwo i gwarancję składu. Oprócz wnikliwych badań przeprowadzanych przez nasze laboratorium kontroli jakości, każda partia produktu kontrolowana jest również przez zewnętrzne laboratoria, weryfikujące m.in. czystość mikrobiologiczną, brak metali ciężkich, pestycydów i innych szkodliwych substancji.


CannabiGold Intense zawiera pełne spektrum naturalnie występujących w konopiach kannabinoidów, flawonoidów i terpenoidów, w tym gwarantowane minimum 3000 mg naturalnego CBD.


Tabela

Składniki: 2 naciśnięcia pompki
fitokannabinoidy 60 mg

Skład

Składniki: olej z nasion konopi włóknistych, ekstrakt CO2 z konopi włóknistych


Jak stosować

Wstrząsnąć przed użyciem!

Dzienne spożycie

Porcja produktu przeznaczona do spożycia w ciągu dnia: 1 naciśnięcie pompki 2 razy dziennie (co odpowiada 60 mg fitokannabinoidów).

Przeznaczenie

Przeznaczony w celu suplementacji składników zawartych w preparacie.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Chronić przed światłem.

Waga

Objętość netto 12 ml (wystarcza na około 1,5 miesiąca suplementacji).

Producent

HemPoland Sp z o. o.
Władysławowo 30A,
82-300 Elbląg

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.