CannabiGold Smart, suplement diety, 30 kapsułek

Suplement diety, kapsułki z olejem konopnym i ekstraktem z konopi.

Dostępny
32,55

Klienci kupili również

O produkcie: CannabiGold Smart, suplement diety, 30 kapsułek

100019764

Opis

Kapsułki z olejem konopnym i ekstraktem z konopi włóknistych z naturalnie występującymi kannabinoidami. Ekstrakt z konopi włóknistych zawiera pełne spektrum naturalnie występujących w konopiach kannabinoidów, terpenoidów i flawonoidów. Każda kapsułka CannabiGold Smart zawiera 10 mg naturalnego CBD.

Właściwości

- Suplementy diety CannabiGold powstają w 100% w drodze bezrozpuszczalnikowej ekstrakcji całych roślin gatunku Cannabis sativa L., tj. bezpiecznych i legalnych konopi włóknistych.

- Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i fascynacji konopiami, HemPoland produkuje najwyższej jakości złote ekstrakty bez użycia syntetycznych kannabinoidów.

- Zastosowanie opakowań ze szkła, gwarantuje trwałość produktu i zawartych w nim naturalnych składników. Praktyczna, miękka kapsułka ułatwia przyjmowanie i pozwala na precyzyjne porcjowanie.

-Konopie wykorzystywane do produkcji uprawiane są w naturalny, przyjazny dla środowiska sposób.

- Każda partia suplementów diety CannabiGold poddawana jest szczegółowej analizie na każdym etapie produkcji, co zapewnia bezpieczeństwo i gwarancję składu. Oprócz wnikliwych badań przeprowadzanych przez nasze laboratorium kontroli jakości, każda partia produktu kontrolowana jest również przez zewnętrzne laboratoria, weryfikujące m.in. czystość mikrobiologiczną, brak metali ciężkich, pestycydów i innych szkodliwych substancji.


Tabela

Składnik                2 kapsułki
Naturalne CBD                20 mg

Skład

Składniki: Olej z nasion konopi włóknistych, ekstrakt z CO2 z konopi włóknistych, otoczka (żelatyna wołowa, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol).


Jak stosować

Doustnie.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 razy po jednej kapsułce.


Przeznaczenie

Suplementacja składników preparatu.


Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.


Producent

HemPoland Sp. z. o.o.
Władysławowo 30A
82-300 Elbląg

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.