Capricare

  (6)

Capricare to marka należąca do polskiej spółki Miralex. Firma powstała w 1990 r. Oprócz wytwarzania produktów farmaceutycznych zajmuje się edukacją i propagowaniem zdrowego trybu życia. Rokrocznie organizuje kongresy, warsztaty oraz szkolenia dla personelu medycznego. 

Sortuj według

    Capricare - czym wyróżnia się modyfikowane mleko kozie? 

    Mleko kozie Capricare stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych mieszanek dla dzieci. Posiada cenne substancje odżywcze, w tym witaminy, minerały i kwas foliowy. Do jego zalet zalicza się też szybkie trawienie wystarczy niecałe 20 minut, by pokarm został przyswojony przez organizm. W porównaniu do artykułów z mleka krowiego Capricare zawiera mniej laktozy, dlatego poleca się je osobom cierpiącym na nietolerancję tego składnika. Więcej na temat korzyści wynikających z wyboru mleka koziego przeczytasz w artykule: Mleko kozie dla niemowląt: dlaczego się je podaje?. 

    Capricare - mleko modyfikowane dla niemowląt i starszych dzieci 

    Capricare oferuje mleko modyfikowane dla dzieci już od pierwszego dnia życia. Artykuły te odznaczają się delikatnym smakiem, a ich produkcja jest efektem przeszło dwudziestoletnich badań z zakresu żywienia niemowląt. W asortymencie każdej apteki znajdziesz mieszanki mleczne w różnych cenach. Oferta marki Capricare obejmuje: