Carefree

  (10)

Carefree to marka wkładek higienicznych oraz chusteczek do higieny intymnej należąca do korporacji Johnson & Johnson. Powstała w latach 70. z myślą o zapewnieniu kobietom komfortowego uczucia świeżości. Marce przyświecają idee odpowiedzialności społecznej oraz troski o środowisko naturalne.

Sortuj według

Carefree – artykuły higieniczne

Produkty marki Carefree są delikatne dla skóry, co potwierdzają testy dermatologiczne. Dzięki warstwowej konstrukcji i miękkiemu wykończeniu komfortowo dopasowują się do ciała. Do wyboru pozostają wkładki higieniczne bezzapachowe oraz perfumowane: o delikatnym, świeżym zapachu. Możesz wybrać opakowania o różnej wielkości, zarówno małe i poręczne, jak i duże oraz ekonomiczne. Wkładki z dodatkiem ekstraktów z bawełny i aloesu dodatkowo przeciwdziałają podrażnieniom skóry i zapewniają jej pożądane ukojenie. Sprawdź na przykład Carefree Cotton Aloe wkładki higieniczne.

Wkładki higieniczne Carefree

Dostępne w ofercie Carefree wkładki higieniczne charakteryzują się mocną, spodnią warstwą klejącą, która przeciwdziała rolowaniu i przesuwaniu. Dzięki temu skutecznie zabezpiecza Twoją bieliznę przed zabrudzeniami. Do wyboru pozostają wkładki higieniczne o różnych rozmiarach i poziomie chłonności, które możesz dopasować do swoich potrzeb. Wszystkie wkładki nie zawierają barwników i nie są bielone chlorem, dlatego nie zawierają szkodliwych dla zdrowia dioksyn. Dzięki 4. przewiewnym warstwom umożliwiają skórze komfortowe oddychanie. Jednocześnie gwarantują długotrwałą świeżość nawet do 12. godzin. Zobacz między innymi Carefree Plus Large wkładki higieniczne.

Chusteczki do higieny intymnej Carefree

Ofertę produktów marki Carefree uzupełniają nawilżane chusteczki do higieny intymnej, które umożliwiają dokładne oczyszczenie skóry okolic intymnych bez podrażnień. Możesz używać ich na przykład poza domem, gdy nie masz możliwości wzięcia kąpieli albo prysznica. Zależnie od produktu w składzie znajduje się między innymi kojący sok z aloesu, przeciwzapalny wyciąg z rumianku oraz odświeżający ekstrakt z zielonej herbaty. Chusteczki nie zawierają alkoholu ani innych potencjalnie drażniących składników. Ich skład pozostaje zgodny z naturalnym pH skóry. Szczelne zamykane opakowania przeciwdziałają wysychaniu.