Cerumex MD Spray, preparat do higieny uszu, 30 ml

Dostępny

23,31
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100001185

Łagodny preparat przeznaczony do rozmiękczania i usuwania nadmiaru woszczyny z przewodu słuchowego zewnętrznego. Zalecany w profilaktyce niedosłuchu przewodzeniowego powodowanego nadmiernym gromadzeniem się woszczyny w przewodzie słuchowym zewnętrznym u dzieci i dorosłych.

Dystrybutor

Axpharm Sp. z o.o.
Kozietulskiego 36
Bydgoszcz 85-657

Możliwe skutki uboczne

Dotychczas nie stwierdzono.

Ostrzeżenia

Nie stosować preparatu przy wyciekach z ucha, podrażnieniu, wysypce w uchu, zawrotach głowy, urazie lub perforacji błony bębenkowej, drenażu błony bębenkowej.

Producent

Axpharm Sp. z o.o.

Przeznaczenie

Cerumex MD to łagodny środek zawierający bezpieczne i skuteczne substancje, które penetrując do woszczyny powodują jej rozmiękanie i rozpuszczenie.

Skład

Aqua, Glycerin, Sodium, Bicarbonate phenoxyethanol (and ethylhexylglicerin).

Jak stosować

Zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Waga

30 ml

Właściwości

Cerumex MD spray regularnie stosowany pozwala usuwać pozostałości woskowiny z przewodu słuchowego jako profilaktyka zatkanego ucha.
Cerumex MD spray ułatwia rozmiękanie twardych czopów woskowinowych.

Dzienne spożycie

Stosować 1-2 razy w tygodniu w celu zapobiegania gromadzeniu się woskowiny.
W razie konieczności usuwania woskowiny przez lekarza zaaplikować od 1 do 2 dawek preparatu Cerumex MD Spray dwa razy dziennie przez okres 4 dni przed wizytą u lekarza.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.