Cerumex, preparat do higieny uszu, 15 ml

Dostępny
19,13

O produkcie

100007815

Preparat przeznaczony do stosowania w profilaktyce niedosłuchu przewodzeniowego, spowodowanego nadmiernym gromadzeniem się woszczyny w przewodzie słuchowym zewnętrznym u dzieci i dorosłych.

Właściwości


Skład

Aqua, Glycerin, Sodium, Bicarbonate phenoxyethanol (and ethylhexylglicerin)

Jak stosować

  1. Preparat ogrzać w dłoni do temperatury ciała.
  2. Przechylić głowę na bok.
  3. Wlać do jednego ucha od 5 do 10 kropli preparatu starając się by nie wydostały się na zewnątrz.
  4. Dla lepszego działania preparatu, należy pozostać z przechyloną głową przez kilka minut, by zapobiec wypłynięciu preparatu na zewnątrz.

Zakręcić butelkę po każdym użyciu preparatu.Powtarzać zakrapianie 2 razy dziennie przez okres do 4 dni. Resztki woszczyny można wypłukać wodą pod prysznicem przy okazji mycia głowy wodą o temperaturze około 37 st.C.Nie używać preparatu dłużej niż 4 dni w sposób ciągły. Jeśli nadmiar woszczku pozostaje nadal w uchu, trzeba skonsultować się z lekarzem.

Przeznaczenie

Preparat przeznaczony do stosowania w profilaktyce niedosłuchu przewodzeniowego spowodowanego nadmiernym gromadzeniem się woszczyny w przewodzie słuchowym zewnętrznym u dorosłych i dzieci.

Ostrzeżenia

Nie stosować preparatu przy wyciekach z ucha, podrażnieniu, wysypce w uchu, zawrotach głowy, urazie lub perforacji błony bębenkowej, drenażu błony bębenkowej.

Możliwe skutki uboczne


Producent

AXFARM

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.