Chili Fat Burner, suplement diety, 30 kapsułek

Suplement diety zawiera paprykę, chili, herbatę i błonnik jabłkowy.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

20,48

O produkcie: Chili Fat Burner, suplement diety, 30 kapsułek

100001222

Opis

Suplement diety zawierający naturalną kompozycję papryki chili, ekstraktu z zielonej herbaty oraz błonnika jabłkowego, przeznaczoną dla osób dbających o prawidłową wagę ciała.

Właściwości

Suplement diety Chili Fat Burner powstał z myślą o osobach dorosłych, którym zależy na zachowaniu odpowiedniej kondycji i atrakcyjnego wyglądu. Składniki zawarte w preparacie sprzyjają redukowaniu zbędnych kilogramów i pomagają zachować nienaganną sylwetkę. Formuła produktu Chili Fat Burner bazuje na połączeniu papryki chili, wyciągu z zielonej herbaty (Camellia sinensis) standaryzowanego na zawartość polifenoli i katechin oraz naturalnym sypkim błonniku jabłkowym.

  • Papryka chili jest źródłem kapsaicyny — składnika aktywnego odpowiadającego za ostry smak warzywa. W naturze ma on chronić roślinę przed roślinożercami i grzybami. Uznaje się, że kapsaicyna może wpływać na obniżenie masy ciała i wspierać prawidłowy przebieg procesu trawienia.
  • Wyciąg z zielonej herbaty dostarcza wielu cennych związków bioaktywnych, wśród których na szczególną uwagę zasługują katechiny zaliczające się do kategorii flawonoidów. Cechują się one silnymi zdolnościami przeciwutleniającymi i wpływają na właściwości prozdrowotne zielonej herbaty. To dzięki katechinom zielona herbata może wspomagać redukowanie masy ciała i tkanki tłuszczowej i wspierać metabolizm tłuszczów i węglowodanów. Ekstrakt z Camellia sinensis jest również źródłem antyoksydacyjnych polifenoli.
  • Błonnik jabłkowy łączy zalety błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. Wchłania wodę i pęcznieje w przewodzie pokarmowym, dając długotrwałe uczucie sytości. W ten sposób może ułatwiać proces odchudzania. Ponadto wpływa korzystnie na perystaltykę jelit i wspiera procesy wydalnicze. Dodatkowo pomaga w skróceniu czasu absorpcji tłuszczów i redukowaniu wchłaniania cholesterolu czy trójglicerydów.

Suplement diety Chili Fat Burner ma postać doustnych kapsułek.

Jak działa Chili Fat Burner?

Składniki suplementu diety Chili Fat Burner pomagają w utrzymaniu odpowiedniej masy ciała.

Jak stosować Chili Fat Burner?

Spożywaj 1 kapsułkę suplementu diety 1 raz na dobę. Porcję preparatu najlepiej połknąć w godzinach porannych ok. 30 minut przed posiłkiem. Nie przekraczaj dziennej rekomendowanej ilości preparatu.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Chili Fat Burner?

Suplement diety nie powinien być stosowany przez dzieci i kobiety karmiące piersią. Przeciwwskazaniem do spożycia produktu są również dolegliwości ze strony układu pokarmowego i uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu.

Czy Chili Fat Burner jest bezpieczny dla kobiet w ciąży?

Suplement diety nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży.


Tabela

Zawartość 1 kapsułki
Papryka chilli 100 mg

Ekstrakt z zielonej herbaty:

- polifenole, w tym:

- katechiny (EGCG - galusan epigalokatechiny)

50 mg

47,5 mg

33,25 mg (13,3 mg)

Błonnik jabłkowy (80 %) 50 mg (40 mg)

Skład

Sproszkowane owoce papryki rocznej zw. chili (Capsicum annuum), ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) 20:1, naturalny sypki błonnik jabłkowy, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki).

Jak stosować

Produkt należy przyjmować doustnie, 30 minut przed posiłkiem. Należy popić szklanką wody.

Dzienne spożycie

1 kapsułka rano.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony dla osób dbających o prawidłową wagę ciała.

Ostrzeżenia

Przeciwwskazania: Nie zaleca się stosowania produktu przez dzieci, kobiety w ciąży lub karmiące piersią, a także w przypadku dolegliwości układu pokarmowego oraz nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.