Chlorofil, suplement diety, 500 ml

Dostępny
34,98

O produkcie

100019364

Chlorofil płyn - suplement diety, stanowiący doskonały dodatek do codziennej diety dla osób dbających o zdrowie. Wspomaga oczyszczanie organizmu. Chlorofil to bogate źródło substancji wspierających prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia i układu odpornościowego.

Właściwości


Tabela

Zawartość dziennej porcji (15ml):
Chlorofilina sodowo – miedziowa 45 mg

Skład

Składniki: woda, stabilizator: gliceryna, substancja czynna: chlorofilina sodowo-miedziowa, aromat miętowy naturalny.

Jak stosować

doustnie, dodając do wody lub innego napoju, w trakcie posiłków

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: jedną łyżeczkę (5 ml) produktu dodać do szklanki wody lub innego napoju. Pić trzy razy dziennie w trakcie posiłków.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki aktywne preparatu.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Stosowanie suplementu diety przez kobiety w ciąży, w okresie laktacji oraz przez dzieci należy skonsultować z lekarzem.
Warunki przechowywania: przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, nie przekraczającej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Waga

objętość netto: 500 ml

Producent

Alter Medica Jan Szupina
ul. Spokojna 11
34-300 Żywiec

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.