Cholinex

Cholinexjest marką leków należącą do STADA Poland. Produkuje preparaty na ból gardła z salicylanem choliny - substancją o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Składnik zwalcza też niektóre bakterie podczas infekcji gardła. Sprawdź, jakie leki Cholinex znalazły się na naszej stronie! 

Sortuj według

    Zastosuj Cholinex na ból gardła 

    Cholinex oferuje środki dostępne bez recepty pomocne w leczeniu bólu gardła oraz stanów zapalnych w jamie ustnej. Proponowane leki mają postać pastylek do ssania. Preparaty szybko łagodzą dolegliwości bólowe i zapalenia, przywracając komfort w czasie wykonywania codziennych obowiązków czy korzystania z wolnego czasu.  Produkty marki może zażywać niemal każdy, warto jednak zapoznać się z ostrzeżeniami zawartymi w ulotce. Należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania leku Cholinex w ciąży i okresie karmienia piersią. 

    Produkty Cholinex w aptekach

    Cholinex opracował leki na ból gardła w różnych wariantach. Oznacza to, że każdy ma szansę dobrać odpowiedni preparat do swoich indywidualnych potrzeb. Na jakie produkty można się zdecydować? Podstawowa wersja leku Cholinex zawiera 150 mg salicylanu choliny. Nadaje się do łagodzenia bólu i stanu zapalnego w obrębie gardła i jamie ustnej. W Cholinex Intense pastylki znajdują się heksylorezorcynol oraz chlorek benzalkoniowy. Lek stosuje się w leczeniu obrzęków oraz stanów zapalnych jamy ustnej i gardła. Można zdecydować się na pastylki o jeżynowym albo cytrynowo-miodowym smaku.  Z myślą o najmłodszych marka opracowała malinowe pastylki Cholinex Junior pastylki. Suplement diety działa nawilżająco, kojąco i osłaniająco na błony śluzowe gardła i jamy ustnej. Dla diabetyków i osób ze skłonnościami do próchnicy stworzono z kolei Cholinex bez cukru pastylki. Zawiera on tę samą substancję czynną, co podstawowa wersja leku. Co ważne, wszystkie preparaty Cholinex mają korzystną cenę. Oznacza to, że dodanie ich do domowej apteczki nie wiąże się z dużym wydatkiem.