Cicatridina, sól sodowa kwasu hialuronowego 5mg, 10 globulek dopochwowych, 10 globulek

Globulki dopochwowe z kwasem hialuronowym, wspomagają regenerację.

Dostępny
25,96

O produkcie: Cicatridina, sól sodowa kwasu hialuronowego 5mg, 10 globulek dopochwowych, 10 globulek

100001256

Opis

Cicatridina to globulki dopochwowe wspomagające regenerację błony śluzowej.

Właściwości

* Wspomaga gojenie się ran po porodzie, zabiegach ginekologicznych, niedoborem estrogenów etc.

Skład

Sól sodowa kwasu hialuronowego 5 mg, Centella asiatica – wyciąg olejowy, wyciąg olejowy z nagietka, wyciąg olejowy z aloesu, olejek z drzewa herbacianego, glicerydy półsyntetyczne, BHT

Jak stosować

Wyjąć globulkę pociągając za końce nadciętego blistra i włożyć ją głęboko do pochwy. Należy umyć ręce przed i po użyciu wyrobu medycznego.

Dzienne spożycie

Stosować jedną na dzień.

Przeznaczenie

Jako środek przyśpieszający zabliźnianie się ran w pochwie po porodzie, po kolposkopii (dokładne badanie dolnego odcinka kobiecych narządów rozrodczych tzn. krocza, sromu, pochwy, części pochwowej szyjki macicy wraz z ujściem zewnętrznym kanału szyjki przy pomocy urządzenia optycznego - kolposkopu), po konizacji (zabieg stosowany w celu usunięcia fragmentu tkanki szyjki macicy), po zabiegach chirurgicznych, po chemioterapii i radioterapii, przy suchości pochwy i dyspareunii (bóle przy współżyciu płciowym).

Ostrzeżenia

Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu z oczami. Nie połykać.

Możliwe skutki uboczne

Długotrwałe stosowanie wszystkich produktów przeznaczonych do użytku miejscowego może wywołać reakcję nadwrażliwości. W takim przypadku należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem celem zalecenia odpowiedniego leczenia. W przypadku wystąpienia innych działań niepożądanych, należy poinformować o tym fakcie lekarza.

Waga

20 g

Dystrybutor

MIRALEX Sp. z o.o.
ul. Świętego Szczepana 25, 61-465 Poznań

Producent

FARMA-DERMA s.r.l

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.