Citogla Vis, suplement diety, 30 tabletek

Dostępny
28,97
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100014749

Citogla Vis - suplement diety zawierający cytykoinę stosowaną w przypadku neurodegeneracyjnych chorób oczu, w szczególności jaskry.

Właściwości

Głównym składnikiem preparatu jest substancja naturalnie występująca w organizmie człowieka, cytykolina. Wykorzystywana jest w syntezie i odbudowie błon komórek nerwowych, przez co uczestniczy w procesach prawidłowego widzenia.

Tabela

Składniki w dziennej porcji preparatu 1 tabletka 2 tabletki
cytydylo-5’difosfocholina (cytykolina) 250 mg 500 mg

Skład

Składniki: Sól sodowa cytydylo-5’difosfocholiny (cytykoliny); substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; substancja wypełniająca: fosforan wapnia; składniki otoczki kapsułki: żelatyna, barwnik: dwutlenek tytanu.

Jak stosować

Tabletkę połknąć, popijając odpowiednią ilością wody.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 - 2 tabletek.

Przeznaczenie

Suplement diety polecany jest w przypadku neurodegeneracyjnych chorób oczu, w szczególności jaskry. Preparat nie jest przeznaczony do spożycia przez dzieci.

Ostrzeżenia

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych, należy zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem. Produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią.

Waga

Masa netto: 10,2 g
Zawartość opakowania: 30 tabletek.

Producent

Solinea Sp. z o. o. Sp. K.
Elizówka 65, Hala I,
21-003 Ciecierzyn

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.