Cleanic

  (23)

Cleanic to marka założona z myślą o kobietach, które prowadzą intensywny tryb życia i szukają wygodnych produktów szybkich w użyciu. Należy do firmy Harper Hygienics. Obecnie w jej asortyment wchodzi ponad 40 produktów do higieny i pielęgnacji skóry dla dorosłych i dzieci.

Sortuj według

Naturalne produkty higieniczne Cleanic

Produkty Cleanic powstają z naturalnych składników. To delikatne wyroby dla skóry wrażliwej. Marka bada wykorzystywane surowce pod kątem dermatologicznym. Produkty Cleanic są tworzone z biodegradowalnych włóknin, a następnie pakowane w opakowania nadające się do recyklingu. Do tworzenia swoich artykułów marka wykorzystuje organiczną bawełnę, trzcinę cukrową i bambus. Wyroby Cleanic nie zawierają substancji pochodzenia zwierzęcego. Nie są również testowane na zwierzętach – to produkty wegańskie, z certyfikatem Vegan.

W swoich produktach Cleanic stosuje także substancje, które pomagają złagodzić podrażnienia i zredukować zaczerwienienia. To alantoina i caresoft, użyte m.in. do produkcji chusteczek do demakijażu tej marki. Produkty te mogą być stosowane również w przypadku delikatnej skóry w okolicach oczu. Najdelikatniejsze wyroby marki Cleanic dostępne w Dr. Max są przeznaczone także dla dzieci od pierwszych dni życia. Marka oferuje też wyroby z płynem antybakteryjnym. Jej produkty mogą być stosowane do higieny i pielęgnacji ciała, dekoltu, twarzy i dłoni. W niektórych preparatach Cleanic zastosowano naturalne konserwanty, jak kwasek cytrynowy. Artykuły te mają pH neutralne dla skóry. Ceny produktów do pielęgnacji i higieny Cleanic różnią się w zależności od ich przeznaczenia.

Produkty do higieny i pielęgnacji twarzy i ciała Cleanic

Cleanic oferuje artykuły higieniczne. To płatki i waciki higieniczne, chusteczki do demakijażu i higieny intymnej, patyczki higieniczne, wkładki, papier toaletowy czy żele do czyszczenia rąk. W asortymencie marki znaleźć można też produkty dla niemowląt. Najważniejsze serie Cleanic to ECO Atopical, ECO Probiotical, ECO Organic i ECO Oat Milk. Marka oferuje produkty do codziennego stosowania i wyroby podróżne, jak np. Cleanic Antibacterial Travel Pack, chusteczki odświeżające. Powstają one z materiału, który nie rozwarstwia się i nie pozostawia włókien podczas przemywania czy osuszania skóry.