ClinSin Med, 30 saszetek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

10,38

O produkcie: ClinSin Med, 30 saszetek

100014810

Opis

ClinSin med 30 saszetek uzupełniających.

Właściwości

Saszetki z proszkiem do rozpuszczania, służący do płukania jamy nosowej i zatok w celu, oczyszczania, pielęgnacji, prewencji oraz przy objawach pooperacyjnych nosa i zatok.

Z wyrobu medycznego ClinSin med można przygotować roztwór izotoniczny i hipertoniczny. Roztwór izotoniczny w naturalny sposób oczyszcza nos z zalegających alergenów, bakterii i wirusów. Roztwór hipertoniczny, dzięki działaniu osmotycznemu, poza działaniem oczyszczającym, wykazuje również działanie obkurczające śluzówkę w przypadku infekcji, alergii (katar sienny) oraz stanów zapalnych zatok i zalegania wydzieliny w zatokach.


Skład

1 saszetka zawiera: chlorek sodu 2,16 g

Jak stosować

Przed zastosowaniem należy uważnie przeczytać instrukcję użycia dołączoną do opakowania. Zawartość jednej saszetki (lub 2 dla roztworu hipertonicznego) wsyp do irygatora i uzupełnij ciepłą wodą do odpowiedniego poziomu oznaczonego napisem 240 ml. 


Przeznaczenie

Do stosowania u młodzieży (powyżej 12 roku życia) i dorosłych.
Do płukania nosa i zatok w przypadku:
- zapalenia zatok
- nieżytów nosa
- zabiegów chirurgicznych


Ostrzeżenia

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu. Chronić przed światłem i wilgocią. Należy zwrócić uwagę na zachowanie odpowiednich warunków przechowywania wyrobu. Nie stosować po upływie terminu przydatności do użycia.

Dystrybutor

N.P.ZDROVIT SP. Z O.O.

Producent

Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.
ul. Podstoczysko 30,
07-300 Ostrów Mazowiecka

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.