Coenzyme Q10 Dr.Max, suplement diety, 60 kapsułek

Marka: DR.MAX
Dostępny
46,99

O produkcie

100019763

Suplement diety zawierający koenzym Q10 i tiaminę (witaminę B1)

Właściwości

Produkt zawiera koenzym Q10 i tiaminę (witaminę B1). Koenzym Q10 jest związkiem naturalnie występującym w ludzkim ciele. Tiamina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca i układu nerwowego, a także przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Tabela

Każda kapsułka zawiera zawartość/1 kaps. %RWS/1 kaps.
Koenzym Q10 60 mg **
Tiamina 1,1 mg 100
* Referencyjna wartość spożycia
**Nie określono

Skład

Składniki: Olej słonecznikowy, kapsułka[żelatyna, substancja zagęszczająca(glicerol), woda oczyszczona, barwniki(tlenki i wodorotlenki żelaza)], koenzymQ10, stabilizator (mono- i diglicerydykwasów tłuszczowych), chlorowodorektiaminy.

Jak stosować

Doustnie

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchymi ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °Cdo 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Waga

Masa netto: 24,3 g

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.