Szampon z Colostrum Genactiv, 150 ml

Dostępny
58,77

O produkcie: Szampon z Colostrum Genactiv, 150 ml

100017348

Opis

Organiczny szampon wzmacniający, dla włosów słabych, które wypadają i ulegają przerzedzeniu, dla każdego rodzaju włosów i skóry głowy, także dla włosów farbowanych, do częstego stosowania.

Właściwości

Szampon z Colostrum Genactiv, 150 ml to produkt należący do linii kosmetyków do skóry głowy przeznaczony do codziennej pielęgnacji. Może być stosowany przez dorosłych i przez dzieci w celu wzmocnienia i nabłyszczenia włosów, utrzymania ich dobrej kondycji oraz ułatwienia rozczesywania. Po preparat mogą też sięgnąć osoby, którym zależy na zregenerowaniu i uelastycznieniu skóry głowy.

Formuła produktu opiera się na synergii dwóch innowacyjnych składników aktywnych — colostrum i mleka klaczy, które dzięki procesowi liofilizacji (delikatnego suszenia) zachowują najwyższą bioaktywność. Ich właściwości uzupełniają dobroczynne proteiny jedwabiu oraz czynniki wzrostu. Te naturalne substancje pomagają przywracać równowagę hydrolipidową i mikrobiologiczną skóry, jednocześnie wspierając stymulację wzrostu włosów.

  • Colostrum to naturalna substancja powstająca w gruczołach mlekowych ssaków w ostatnim okresie ciąży, którą pobiera się do 2 godzin od porodu. Jest wypełniona 250 aktywnymi biologicznie składnikami — substancjami białkowymi, witaminami i solami mineralnymi. Zawiera m.in lizozym, laktoferynę i immunoglobuliny. Colostrum jest czyste, nieprzetworzone i nie zawiera dodatków. Pomaga w przyspieszaniu regeneracji skóry i wspiera prawidłową syntezę kolagenu (cytokiny).
  • Mleko klaczy to cenne źródło witamin, soli mineralnych i białek albuminowych, które wspomagają utrzymywanie odpowiedniego uwodnienia komórek i prawidłowego pH skóry.
  • Naskórkowy czynnik wzrostu (EGF) i czynnik wzrostu śródbłonka naczyniowego (VEGF) wspierają proces odbudowy i regeneracji skóry i mieszków włosowych.

Jak działa szampon Szampon z Colostrum Genactiv?

Szampon zawiera naturalne i bioaktywne składniki, które wspomagają regenerowanie i wzmacnianie włosów, jednocześnie pomagając w uelastycznianiu i odżywianiu skóry głowy. Formuła produktu opiera się na colostrum, mleku klaczy i czynnikach wzrostu. Innowacyjne składniki zawarte w preparacie Colosregen szampon pomagają w dostarczaniu niezbędnych substancji odżywczych i regeneracji mieszków włosowych. Ponadto wspierają syntezę kolagenu i wspomagają utrzymywanie odpowiedniego pH skóry. Dodatkowo pomagają w utrzymywaniu odpowiedniego uwodnienia komórek.

Jak długo można stosować Colosregen szampon?

Szampony do włosów najczęściej są przeznaczone do codziennej pielęgnacji. Produkt Calosregen może być stosowany z dowolną częstotliwością bez ograniczeń czasowych. W razie potrzeby może być stosowany nawet kilka razy dziennie.


Skład INCI

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Dehydroxanthan Gum, Colostrum Bovinum, Hydrolyzed Silk, Mare Milk, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum.


Jak stosować

Nanieść szampon na wilgotne włosy, masować skórę głowy i dokładnie spłukać. Dla pełniejszego efektu i lepszej penetracji składników aktywnych, zastosować szampon ponownie, masować delikatnie skórę głowy aż do uzyskania gęstej piany. Powstałą bioaktywną pianę pozostawić na włosach przez 2-3 minuty przed spłukaniem.
Szampon ColosRegen może być stosowany przez dorosłych i dzieci, tak często jak jest to potrzebne, bez ograniczeń czasowych. Przy codziennym użyciu wystarczy jednokrotna aplikacja.

Pojemność

Masa/objętość netto: 150 ml

Producent

Wyprodukowano dla:
GENACTIV TRADE sp. z o.o.
ul. Popiela 17a,
61-615 Poznań


Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.