Colostrum z czarną porzeczką, suplement diety, 30 saszetek

Dostępny
132,37
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100036670

Colostrum z czarną porzeczką.

Właściwości

Produkt stworzony jest na bazie colostrum bovinum -wyjątkowej i niezwykle skutecznej substancji naturalnej. Starannie opracowana i opatentowana procedura pozyskiwania surowca oraz zaawansowana technologia procesu liofilizacji sprawia, że otrzymane colostrum zachowuje swoje naturalne właściwości oraz jest bogate w witaminy i minerały. To jedyne na rynku colostrum pozyskiwane w ciągu 2 godzin po rozpoczęciu laktacji, dzięki czemu zawiera najwięcej bioaktywnych substancji. Badania dowiodły, że składniki colostrum bovinum są korzystne dla osób, które dbają o utrzymanie naturalnych mechanizmów obronnych organizmu i sił witalnych na wysokim poziomie. Produkt wzbogaciliśmy o cynk, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz o liofilizowanego banana i liofilizowaną czarną porzeczkę, zapewniając wysoką zawartość naturalnej witaminy C oraz antyoksydantów.

Tabela

Składniki:  Jedna saszetka zawiera:
 liofilizowane colostrum bovinum 2h  1g
 liofilizat bananowy   1g
 liofilizat czarnej porzeczki  1g
 cynk (cytrynian cynku)  15 mg 150% RWS*

* RWS- Referencyjna Wartość Spożycia

Skład

Składniki: liofilizowane colostrum bovinum 2h, liofilizat bananowy, liofilizat czarnej porzeczki, cytrynian cynku.

Jak stosować

Na czczo lub inaczej po konsultacji z lekarzem. Zawartość saszetki wsypać bezpośrednio do ust i popić wodą lub zmieszać z niewielką ilością płynu lub jogurtu. Nie wsypywać proszku do gorących płynów. Maksymalna porcja dzienna to 1 saszetka.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 saszetka.

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.  

Ostrzeżenia

Należy zachować ostrożność w przypadku alergii na jakikolwiek składnik colostrumbovinum. Przystosowaniu ilości zalecanych przez producenta nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych przedawkowania preparatu. Zawiera laktozę. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostepny dla małych dzieci.

Waga

Zawartość netto: 90g

Producent

GENACTIV SP. Z O. O.
Bartoszewo 1A
72-004 Tarnowo

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.