Corsodyl

Corsodyl to marka specjalizująca się w produkcji płynów i syropów przeznaczonych do higieny oraz leczenia stanów zapalnych w jamie ustnej. Artykuły produkuje koncern farmaceutyczny GlaxoSmithKline zatrudniający około 100 tys. osób na całym świecie.

Sortuj według

    Corsodyl - postaw na skuteczną formułę!

    Płyn do płukania jamy ustnej Corsodyl charakteryzuje się bardzo dobrym składem. Corsodyl zawiera chlorheksydynę w stężeniu 0,1% lub 0,2%. Substancja ta odznacza się właściwościami przeciwbakteryjnymi, przeciwgrzybicznymi oraz antyseptycznymi. Płyn oraz syrop wspomagają leczenie stanów zapalnych gardła i jamy ustnej. Preparat zapobiega tworzeniu się kamienia nazębnego i minimalizuje ryzyko wystąpienia chorób przyzębia. Syrop przeciwbakteryjny o smaku miętowym poleca się również przy planowanych zabiegach stomatologicznych. Przed zastosowaniem środka należy się zapoznać z treścią ulotki.

    Płyn Corsodyl - idealny do codziennej pielęgnacji

    Ze względu na działanie odkażające Corsodyl sprawdza się w codziennej pielęgnacji dziąseł i zębów. Płukanie jamy ustnej pozwala na utrzymanie prawidłowej higieny u pacjentów, którzy nie potrafią dokładnie wyszczotkować zębów, np. po operacjach chirurgicznych. Preparaty podaje się też osobom niepełnosprawnym. Corsodyl cieszy się ponadto dobrymi opiniami klientów mających założone korony, implanty lub aparaty ortodontyczne. Apteki oferują płyny i syropy Corsodyl. Ich cena zależy od stężenia substancji aktywnej.