Cutishelp B Dolor-End, krem do masażu, 75 ml

Dostępny
42,57

O produkcie

100010916

Lekki krem z zawartością bioaktywnych substancji ekstrahowanego oleju konopnego i wyciągu z Boswellia serrata, do masażu skóry całego ciała.

Właściwości

Lekki krem z zawartością bioaktywnych substancji ekstrahowanego oleju konopnego i wyciągu z Boswellia serrata, do masażu skóry v okolicy stawów, kolan, pleców i ścięgien. Olej konopny nie pozostawia tłustego filmu na skórze, dzięki czemu uprzyjemni wykonywany masaż, pozostawiając przyjemne uczucie rozluźnienia.

Skład INCI

extracted hemp oil, extrakt boswelia serrata, msm, peppermint oil, eugenia caryophyllus flower oil, vitamin e, salicyl acid

Jak stosować

Wmasować krem w miejsca wymagające intensywnej pielęgnacji.

Ostrzeżenia

Nie stosować w okolicy oczu. Przechowywać w temperaturze 5-25°C, chronić przed bezpośrednim oddziaływaniem promieni słonecznych i zużyć najlepiej przed datą podaną na opakowaniu.

Pojemność

75 ml netto

Seria

B Ból

Producent

NTRADE Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 5A
58-124  Marcinowice

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.