D-Vitum witamina D 1000 j.m. suplement diety, 30 kapsułek twist-off

Marka: D-VITUM
Dostępny
14,44

O produkcie

100040254

D-Vitum witamina D 1000 j.m. suplement diety 30 kapsułek twist-off to preparat przeznaczony dla dzieci od 1. roku życia. Zawiera witaminę D w postaci kapsułek twist-off - krople w kapsułkach.

Właściwości

Witamina D jest potrzebna dla prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Ponadto pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Witamina D pomaga też w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu, w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, a także w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Tabela

Składnik 1 kapsułka % RWS*
Witamina D3 25 μg (1000 j.m.) 500%

*% RWS- Referencyjna Wartość Spożycia

Skład

Składniki: olej słonecznikowy rafinowany, olej MCT (trójglicerydy o średniej długości łańcucha), cholekalcyferol (witamina D3). Składniki otoczki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol.

Jak stosować

Doustnie. Należy przekręcić i oderwać końcówkę kapsułki, a następnie wycisnąć zawartość do ust dziecka, na łyżeczkę lub do pokarmu.

Dzienne spożycie

Dzienna porcja:  1 kapsułka.

Ostrzeżenia

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Waga

7 g netto

Producent

Oleofarm Sp. z o.o.
ul. Mokronoska 8
52-407 Wrocław

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.