D-Vitum witamina D dla niemowląt 400 j.m, suplement diety, 90 kapsułek twist-off

Marka: D-VITUM

Suplement diety w kapsułkach twist-off dla niemowląt z witaminą D.

Dostępny
18,83

O produkcie: D-Vitum witamina D dla niemowląt 400 j.m, suplement diety, 90 kapsułek twist-off

100036680

Opis

Suplement diety zawierający witaminę D.


Właściwości

Witamina D jest potrzebna dla prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Ponadto pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Witamina D pomaga też w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu, w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, a także w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.


Tabela

Składnik  1 kapsułka zawiera 
 Witamina D3  10 µg (400 j.m.) 200% RWS*

*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia


Skład

Składniki: olej słonecznikowy rafinowany, olej MCT (trójglicerydy o średniej długości łańcucha), cholekalcyferol (witamina D3). Składniki otoczki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol.


Jak stosować

Doustnie, należy przekręcić i oderwać końcówkę kapsułki, a następnie wycisnąć zawartość do ust dziecka, na łyżeczkę lub do pokarmu. Zachować ostrożność, aby dziecko nie połknęło kapsułki.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:

Noworodki, niemowlęta i dzieci – 1 kapsułka.


Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu. Produkt polecany dla noworodków, niemowląt i dzieci w celu uzupełniania diety w witaminę D3.


Ostrzeżenia

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu. Chronić przed światłem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.


Producent

Oleofarm Sp. z o.o.
Mokronoska 8
52-407 Wrocław


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.