Delia

  (13)

Firma Delia zajmuje się tworzeniem kosmetyków od ponad 25 lat temu. Jej główne przesłanie opiera się na przekonaniu, że każda pani jest wyjątkowa i autentycznie piękna. Delia dystrybuuje swoje kosmetyki w ponad 60 krajach. Polska marka jest doceniana przez wielu ekspertów – zdobyła przeszło 50 nagród za swoją działalność.

Sortuj według

Delia — marka kosmetyczna z 25-letnią tradycją

Delia to jedna z najpopularniejszych polskich marek. Rodzinna firma powstała przeszło ćwierć wieku temu. Oprócz produkcji kosmetyków do ciała, kosmetyków do twarzy i kosmetyków do włosów angażuje się w pomoc potrzebującym. Została nagrodzona tytułem Dobroczyńca Roku. Ponadto troszczy się o ochronę środowiska. Zarządza i monitoruje całodobowym ulem. W ten sposób pozyskuje miód, który jest jednym z głównych składników kosmetyków z serii Dairy Fun, a także zapewnienie bezpieczne schronienie dla pszczół.

Kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy

Kosmetyki Delia zyskały popularność dzięki atrakcyjnej cenie dostosowanej do możliwości finansowych konsumentów. Na sukces marki przełożyły się również eleganckie opakowania i zmysłowe aromaty, które umilają codzienne zabiegi pielęgnacyjne. Dużym uznaniem zarówno wśród starszych, jak i młodszych odbiorców, cieszą się żele i mydła do mycia twarzy i ciała. Ich delikatna i kremowa formuła wykazuje właściwości nawilżające i ochronne. Delikatnie myje i oczyszcza skórę z codziennych zabrudzeń, zapewniając wielogodzinne uczucie świeżości i komfortu.

Kosmetyki Delia — aksamitne kremy do rąk

Kremy do rąk Delia doskonale sprawdzają się w czasie codziennej pielęgnacji. U wielu osób stanowią wyposażenie torebki, plecaka czy domowej kosmetyczki, aby móc po nie sięgnąć w każdych okolicznościach. Ich naturalny skład sprawia, że nie wywołują podrażnień ani zaczerwienień. Zawierają składniki takie jak pantenol, witamina E czy alantoina, które wygładzają skórę i sprzyjają utrzymaniu jej odpowiedniego nawilżenia. W składach niektórych kremów znalazły się też witaminy przyspieszające gojenie się ran i odżywiające skórę.