Demoxoft Clean, chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania skóry powiek, 20 sztuk

Oczyszczające chusteczki do pielęgnacji podrażnionej skóry powiek.

Dostępny
24,19

O produkcie: Demoxoft Clean, chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania skóry powiek, 20 sztuk

100001453

Opis

Demoxoft Clean to chusteczki do specjalistycznej pielęgnacji i oczyszczenia podrażnionej skóry powiek.

Właściwości

Demoxoft Clean to specjalistyczne chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania powiek oraz brzegów oka, z tendencją do podrażnień oraz zmianami. Pojedyncza sztuka została nawilżona preparatem zawierającym aloes, Fucocer®, D-panthenol oraz Olivem® i zapakowana w osobne opakowanie. Wymienione składniki działają delikatnie, ale bardzo skutecznie. Są bezpieczne nawet dla bardzo wrażliwej skóry, więc można je stosować już od 1. miesiąca życia. Demoxoft Clean są również bardzo wygodne w użyciu. Każda z chusteczek jest zapakowana w osobne opakowanie, gwarantujące odpowiednie nawilżenie oraz higienę. Dodatkowo nie musisz zabierać całego opakowania produktu – wystarczy, że weźmiesz kilka sztuk.

Jak działa Demoxoft Clean?

Demoxoft Clean wykazuje wielokierunkowe działanie skupione na oczyszczaniu i pielęgnacji skóry powiek i okolic oka. Obecny w nich aloes łagodzi podrażnienia, znosi uczucie pieczenia. Podobnie działa Fucocert®. Panthenol (inaczej witamina B5) wspiera regenerację naskórka, Olivem® z hialuronianem sodu gwarantują odpowiednie nawilżenie. Delikatne związki myjące dokładnie oczyszczają i pozwalają usunąć wszelkie zanieczyszczenia powstałe w ciągu dnia.

Jak stosować Demoxoft Clean?

Przed otwarciem opakowania Demoxoft Clean najlepiej umyć ręce. Następnie otworzyć saszetkę i rozłożyć chusteczkę. Delikatnie przetrzeć powierzchnię powieki oraz kąciki oka w kierunku gruczołu łzowego. Aby dokładnie usunąć wszystkie zanieczyszczenia, czynność można powtórzyć. Zaleca się, aby do każdego oka używać osobnej chusteczki. Nie wymagają one spłukiwania ani przecierania do sucha. Produkt można stosować kilka razy dziennie, w zależności od potrzeb.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Demoxoft Clean?

Przeciwwskazaniem do stosowania chusteczek Demoxoft Clean jest alergia lub nadwrażliwość na którykolwiek składnik w nich zawarty. Nie ma danych mówiących o tym, że produkt nie jest odpowiedni do stosowania w przebiegu chorób okulistycznych.


Skład INCI

Aqua, Olive Oil Peg-7 Esters, Poloxamer 188, Panthenol, Hyaluronic Sodu, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Biosaccharide Gum-1, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Lactic Acid, BHT

Jak stosować

Otworzyć saszetkę i rozłożyć chusteczkę. Delikatnie przetrzeć powiekę usuwając wszelkie zanieczyszczenia i wydzieliny.

Przeznaczenie

Polecany do pielęgnacji i oczyszczania powiek w przypadku takich objawów jak świąd i podrażnienie.

Pojemność

20 chusteczek

Uwagi

Zaleca się używania osobnych chusteczek do każdego oka. Nie wymaga spłukiwania. Może być stosowany przez osoby, u których stwierdzono obecność nużeńców.

Dystrybutor

Verco S.A., ul. Odrowąża 15, 03-310 Warszawa.

Producent

Verco Trade Sp. z o.o.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.