Dermomask

  (8)

Dermomask to marka należąca do firmy L’biotica, która od 2021 roku jest częścią grupy OCEANIC, od tego czasu funkcjonując pod tą nazwą. Zajmuje się produkcją maseczek do skóry o różnych potrzebach. Marka Dermomask ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży.

Sortuj według

  Maski do pielęgnacji twarzy Dermomask

  Dermomask produkuje  przede wszystkim maseczki odmładzające i naprawcze. To wyroby tworzone w nowoczesnych laboratoriach, zgodnie ze standardami produkcji. Do najważniejszych linii produktów Dermomask warto zaliczyć serię Day Active i Night Active. To produkty przeciwstarzeniowe, naprawcze, regulujące wydzielanie sebum, nawilżające i rozjaśniające. Wszystkie wyroby Dermomask to preparaty typu antiaging, jednak poszczególne wersje różnią się od siebie zastosowanymi składnikami aktywnymi. Do najpopularniejszych kosmetyków tej marki warto zaliczyć maseczkę naprawczą Dermomask Night Active Złote Nici z dodatkiem 24k Złota. Składnik ten wspiera procesy regeneracji i odnowy na poziomie komórkowym. W preparacie zastosowano też Matrigenics 14G, czyli koncentrat odżywczy, który pomaga reaktywować 14 genów odpowiedzialnych za zagęszczanie skóry.

  Maski do twarzy Dermomask z cennymi substancjami aktywnymi

  • Maseczki do twarzy Dermomask zawierają składniki aktywne, jak kolagen, kwas hialuronowy, olej rycynowy, kwas migdałowy i peptydy. Są przeznaczone dla osób w różnym wieku, a zwłaszcza tych borykających się z pierwszymi oznakami starzenia. Maseczki Dermomask dostępne w Dr. Max zawierają antyoksydanty, które wspierają walkę z wolnymi rodnikami. Preparaty te mogą być stosowane na noc, 2 razy w tygodniu. Wiele maseczek Dermomask należy używać w kilku seriach,
  • W niektórych produktach Dermomask zastosowano również Ellagi-C. To składnik aktywny, który pomaga zwiększyć stężenie czystej witaminy C w fibroblastach, która uczestniczy w syntezie kolagenu. W maskach Dermomask zastosowano również esencję z trufli białej, która pomaga wygładzić skórę. Marka używa również Detoxium. To substancja aktywna, która pomaga usunąć zanieczyszczenia powodujące przyspieszone starzenie się skóry,
  • Nad produkcją kosmetyków Dermomask czuwają eksperci z zakresu kosmetologii, suplementacji i pielęgnacji skóry. Celem marki jest ograniczenie negatywnego wpływu zmian cywilizacyjnych na zdrowie i urodę. Kosmetyki Dermomask są dostępne w przystępnych cenach.